aktualizacja 

Zgwałcił kobietę na Korfu. Koszmar na wakacjach

276

Prawdziwy dramat przeżył brytyjska turystka podczas wakacji na greckiej wyspie Korfu. Kobieta została zaatakowana i zgwałcona przez mężczyznę. Sprawcę zatrzymała już policja.

Zgwałcił kobietę na Korfu. Koszmar na wakacjach
Dramat rozegrał się na greckiej wyspie Korfu (Pixabay)

O wstrząsających wydarzeniach poinformował brytyjski "The Sun". W godzinach porannych 15 maja na jeden z komisariatów na greckiej wyspie Korfu zgłosiła się turystka z Wielkiej Brytanii. Kobieta poinformowała funkcjonariuszy, że została chwilę wcześniej zaatakowana.

Z relacji policjantów wynikało, że poszkodowana była w złej kondycji. Zeznała mundurowym, że została brutalnie zaatakowana, a następnie zgwałcona przez nieznanego mężczyznę. Następnie Brytyjka przedstawiła rysopis, dzięki któremu udało się sporządzić portret pamięciowy gwałciciela.

Niedługo później policjantom udało się odnaleźć mężczyznę. Gwałcicielem okazał się 40-latek, który został zidentyfikowany na komisariacie przez swoją ofiarę. Podejrzany odpierał zarzuty kobiety, twierdząc, że doszło pomiędzy nimi do dobrowolnego zbliżenia. Obecnie zatrzymany przebywa nadal w areszcie.

Zobacz także: Specjalista komentuje mowę ciała Putina. "Na pewno nie jest zdrowy"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić