Krzysztof Krawczyk miał Alzheimera? Żona przerywa milczenie

39

Syn Krzysztofa Krawczyka zasugerował ostatnio, że jego ojciec mógł cierpieć na Alzheimera. Co na to Ewa Krawczyk? Wdowa po wielkim artyście nie pozostawiła żadnych wątpliwości.

Krzysztof Krawczyk miał Alzheimera? Żona przerywa milczenie
Ewa Krawczyk (akpa)

Krzysztof Krawczyk junior i Ewa Krawczyk toczą walkę o spadek. Co rusz przerzucają się argumentami. Ostatnio syn artysty i jego przyjaciel Marian Lichtman udzielili wywiadu Mai Rutkowskiej, w którym pojawiła się sugestia, że muzyk mógł postępować nieświadomie.

Zasugerowali, że podczas sporządzania testamentu mógł nie działać w pełni racjonalnie. Przyjaciel wokalisty zdradził, że Krawczyk być może borykał się z chorobą Alzheimera. W podobnym tonie wypowiedział się jego syn.

Nawet nie wiedziałem, co się działo z tatą i jak źle było z nim, bo - jak się okazuje - on już ok. 20 lat przed swoim odejściem miał chorobowe problemy. Parkinson pod koniec, ale i alzheimer. Nie pamiętał... Wydawało mi się, że on na przyjęciach rodzinnych nie rozpoznaje mnie. To już była choroba - zaznaczył

Ewa Krawczyk reaguje na słowa o chorobie męża

Obojętnie obok tych słów nie przeszła Ewa Krawczyk. W rozmowie z Plejadą dosadnie sprostowała wypowiedź pasierba i Mariana Lichtmana.

To jest kłamstwo, od razu mówię. Jest to nieprawda - podkreśliła wdowa po Krawczyku.
Zobacz także: Byliśmy na grobie Krawczyka. Ewa Krawczyk: "Nie radzę sobie"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić