Jakub Artych
Jakub Artych| 
aktualizacja 

Znalazł kilkadziesiąt tysięcy złotych na ulicy i zaniósł na policję

145

Godną naśladowania postawą wykazał się 61-letni mieszkaniec Rakszawy w woj. podkarpackim. Mężczyzna znalazł torbę, w której znajdowała się duża suma pieniędzy. Zachował się bardzo uczciwie, przekazał ją policjantom, dzięki czemu zguba trafiła z powrotem do właściciela.

Znalazł kilkadziesiąt tysięcy złotych na ulicy i zaniósł na policję
Znalazł kilkadziesiąt tysięcy złotych na ulicy (Pixabay)

Do Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie zgłosił się 61-letni mieszkaniec Rakszawy. Mężczyzna, na placu targowym w Przeworsku, znalazł torbę z metalowym pojemnikiem.


W środku znajdowało się kilkadziesiąt tysięcy złotych oraz dokumenty notarialne. 61-letni znalazca, nie mogąc odnaleźć właściciela, przywiózł ją do łańcuckiej komendy i przekazał policjantom - przekazali mundurowi.

Czytaj także: 13-latka urodziła dziecko na wycieczce. Nowe ustalenia w sprawie rodziny


Funkcjonariusze dotarli do właściciela zguby. Okazał się nim 72-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Mężczyzna odzyskał oszczędności swojego życia. Senior nie krył wzruszenia i wdzięczności dla uczciwego znalazcy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Jestem zażenowany". Poseł PSL ostro o ruchu Trzaskowskiego
Pamiętajmy, że znaleziony przedmiot należy zwrócić prawowitemu właścicielowi. Jeśli nie jest to możliwe należy zgłosić ten fakt policji albo przekazać do biura rzeczy znalezionych - dodają mundurowi.

źródło: info112

Źródło:info112.pl
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić