Przerażające zachowanie mężczyzny. Wszystko zarejestrowała kamera

237

Podróżny pociągu relacji Warszawa - Dęblin zostawił w nim magazynek do broni krótkiej wraz z amunicją. Wysiadł na stacji w Sobolewie (woj. mazowieckie).

Przerażające zachowanie mężczyzny. Wszystko zarejestrowała kamera
Znasz tego mężczyznę? Szuka go policja. (Policja)

Poznajesz mężczyznę ze zdjęcia? Szuka go policja. Wszystko za sprawą nietypowej zguby, którą zostawił w pociągu relacji Warszawa - Dęblin. Z zapisu kamer monitoringu wynika, że wysiadł w Sobolewie (woj. mazowieckie).

Wszystko miało miejsce 30 marca bieżącego roku. Kierownik pociągu zgłosił policji, że w jednym z przedziałów na siedzisku znalazł magazynek wraz z amunicją. Policyjne oględziny dowiodły, że jest to magazynek do pistoletu Glock.

To, co się stało, nie jest zwykłym przypadkiem. Utrata broni lub amunicji zgodnie z prawem jest przestępstwem, określonym w artykule 263 § 4 Kodeksu Karnego. Policja musi ustalić również, czy posiadana broń jest legalna. Funkcjonariusze apelują, by pamiętać, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie broni palnej.

Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Dęblinie pod numerem telefonu 47-81-20-410, z najbliższą jednostką Policji lub pod ogólnie dostępnym numerem 112. Policja zapewnia anonimowość.
Zobacz także: Jeden polityk blokuje Polski Ład? "Okazało się, że jakby nie doczytał pewnych założeń"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić