Zostawiła obiad na kuchence. Trafiła do więzienia

13

W jednym z mieszkań przy ulicy Górnośląskiej w Świerklanach wybuchł pożar. Okazało się, że 34-latka zasnęła i pozostawiła patelnię na kuchence gazowej, która się zapaliła. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że kobieta i 40-letni mężczyzna są poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości.

Zostawiła obiad na kuchence. Trafiła do więzienia
Para wpadła przez spalony obiad. (Policja)

Do pożaru doszło w czwartek 27 października tuż przed godziną 12.00 w jednym z mieszkań przy ulicy Górnośląskiej w Świerklanach w województwie śląskim. O silnym zadymieniu w domu zawiadomił policjantów zaniepokojony świadek, który zauważył, jak z okna wydobywa się dym.

Okazało się, że 34-latka zasnęła i pozostawiła patelnię na kuchence gazowej, która się zapaliła. Na miejsce pożaru przyjechali policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego oraz strażacy.

Szybko się okazało, że para jest poszukiwana

Dzięki szybkiej interwencji służb pożar został ugaszony. To jednak nie koniec interwencji. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że mieszkanka powiatu rybnickiego i 40-letni mężczyzna są poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości. Oboje przebywają już za kratkami.

Z kolei policjanci Referatu Prewencji na Wodach i Terenach Przywodnych ze Szczecina zatrzymali poszukiwanego 22-letniego mężczyznę, podczas łowienia ryb przy Bulwarze Piastowskim.

Wraz z nastaniem chłodniejszych dni policjanci Referatu Prewencji na Wodach i Terenach Przywodnych intensyfikują kontrole wędkarzy, którzy łowią w tym rejonie ryby. Mundurowi skupiają się na przestrzeganiu wymiarów ochronnych ryb, a także kontrolują czy wędkarze posiadają stosowne zezwolenia.

Gdy funkcjonariusze wylegitymowali 22-letniego szczecinianina wyszło na jaw, że nie posiada on stosownych zezwoleń do połowu ryb, a ponadto jest poszukiwany przez organy ściągania do odbycia kary 192 dni pozbawienia wolności.

Po nałożeniu grzywny za popełnione wykroczenie, mężczyzna wyprawę na ryby zakończył ostatecznie w areszcie - informuje rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.
Zobacz także: "W Polskę na weekend". Jest kojarzony tylko z węglem. Górny Śląsk ma do zaoferowania znacznie więcej
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić