Angelika Karpińska| 

Zwabił kobietę na rozmowę o pracę i zgwałcił. Zgłaszają się kolejne ofiary

62

43-latek z Florydy w USA został oskarżony o gwałt kobiety, której miał zaoferować pracę. Sprawa skłoniła 6 kolejnych ofiar mężczyzny do zgłoszenia się na policję.

Zwabił kobietę na rozmowę o pracę i zgwałcił. Zgłaszają się kolejne ofiary
(Volusia Sheriff's Office)

Jason Minton, który jest zarejestrowanym przestępcą seksualnym, został aresztowany w związku z zarzutami o gwałt kobiety. Policja ustaliła, że 43-latek zwabił ofiarę na spotkanie, oferując jej pracę jako sekretarka i zarobki w wysokości 35 funtów (ok. 180 zł) za godzinę.

Mężczyzna prawdopodobnie odurzył kobietę w restauracji. Kamery monitoringu uchwyciły, jak ciągnął nieprzytomną ofiarę przez parking do swojej ciężarówki. Tam miał ją zgwałcić, a następnie przenieść do jej samochodu, w którym została znaleziona przez rodzinę.

Po aresztowaniu Mintona na policję zgłosiło się 6 kolejnych kobiet, które także zostały przez niego wykorzystane. Ich oskarżenia sięgają 2000 r. Jedna z kobiet twierdzi, że mężczyzna zgwałcił ją, gdy miała 14 lat.

Chcę podziękować każdej z tych odważnych kobiet za to, że się zgłosiły. Chcę też, aby wiedziały, że poświęcimy ich sprawom uwagę, na jaką zasługują - powiedział Mike Chitwood, szeryf hrabstwa Volusia.

Policja przypuszcza, że ofiar gwałciciela mogło być znacznie więcej

Jason Minton jest zarejestrowanym przestępcą seksualnym i już wcześniej był oskarżany o gwałt. 34-latek utrzymywał jednak, że jest niewinny.

Zobacz także: "Byłam arabską stewardessą". Polka nie była jedyną wykorzystywaną kobietą

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić