o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Życzenia urodzinowe. Złóż najbliższym wyjątkowe życzenia na urodziny

1
Podziel się

Jakie życzenia urodzinowe złożyć najbliższym w tym wyjątkowym dniu? Jednym z pomysłów są wierszyki, które możemy wysłać SMS-em lub napisać je na urodzinowej kartce świątecznej.

Życzenia urodzinowe. Złóż najbliższym wyjątkowe życzenia na urodziny
Życzenia urodzinowe (Pixabay)
bDyVePhN

Życzenia urodzinowe dla wszystkich

Urodziny to dla każdego wyjątkowe święto. Czekają na nie zwłaszcza dzieci, którym urodziny kojarzą się głównie ze wspaniałymi prezentami. Nieco starsi już nie zawsze tak chętnie wypatrują tego dnia w kalendarzu, bo każde kolejne urodziny to przecież kolejny rok życia więcej. Niemniej życzenia urodzinowe zawsze potrafią poprawić humor.

bDyVePhP

Życzenia urodzinowe. Jakie życzenia urodzinowe wysłać?

Jedni stawiają na poważne, wręcz filozoficzne życzenia. Inni wolą przekazać swoim bliskim na urodziny bardziej wzruszające życzenia, płynące prosto z serca. Inni natomiast wybierają śmieszne życzenia urodzinowe, by rozbawić ich adresata.

Życzenia urodzinowe. Śmieszne życzenia na urodziny

W Twe kolejne urodziny dużo piwa Ci życzymy, jeszcze więcej imprez, balów, no i dosyć tych banałów. W dniu rocznicy Twego urodzenia składam Tobie te życzenia.
bDyVePhV
Niech panny idą za Tobą sznurem jak kotki za rasowym kocurem! Niech Ci na mięśniach bluza pęknie, tak, że aż Rambo się przelęknie. Niechaj Ci nie brakuje floty. Niech omijają Cię kłopoty. I niechaj samochód Twój sportowy przyprawi kumpli o zawrót głowy!
Dywan na dole, wódka na stole. Dziś się bawimy, bo Twoje urodziny obchodzimy. Dziś prezenty wręczymy, ładny wierszyk ułożymy, byś się śmiała i dobry humor miała. Dużo miłości, a mało złości i dom zawsze pełen dobrych gości. Tego Ci dziś życzę i sto lat krzyczę.
bDyVePhW

Życzenia urodzinowe. Najlepsze życzenia na urodziny

Dzień Urodzin się już zbliża, więc życzenia Tobie ślę. Aby wszystko się spełniło, o czym marzysz, o czym śnisz. By pogodnie mijały sny, z głębi serca życzę Ci. Dużo szczęścia i radości, sto lat życia mało złości. Dni spokoju pełnych wygód, Dużo słońca wielu przygód.
Wszystko, co piękne i wymarzone, niech w Twym życiu będzie spełnione. Niech życie słodko płynie, a wszystko, co złe, niech szybko minie.
bDyVePiq
KOMENTARZE
(1)
Kisia
4 miesiące temu
Moja mama dzisiaj obchodzi urodziny. Dzwoniłam z rana z życzeniami, a wieczorek jadę dać jej roombę w prezencie i spróbować tortu, który upiekła.
Najnowsze komentarze (1)
Kisia
4 miesiące temu
Moja mama dzisiaj obchodzi urodziny. Dzwoniłam z rana z życzeniami, a wieczorek jadę dać jej roombę w prezencie i spróbować tortu, który upiekła.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić