Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Pijany 17-latek bez prawa jazdy spowodował wypadek

80

Nastoletni pirat drogowy miał wiele szczęścia. Jego lekkomyślna decyzja o prowadzeniu po pijanemu mogła skończyć się tragedią. Jej finał będzie miał jednak miejsce w sądzie.

Pijany 17-latek bez prawa jazdy spowodował wypadek
(Facebook/Kalisz112)

Pędził przez teren zabudowany ze znaczną prędkością. Prawdopodobnie jezdnia była oblodzona, co w połączeniu z brawurą i brakiem doświadczenia skończyło się rozbiciem BMW o słup energetyczny. Kierujący auto nie miał prawa jazdy. W samochodzie był o rok młodszy kolega kierowcy.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

17-latek był pod wpływem alkoholu. W wydychanym powietrzu miał ponad pół promila - skomentowała asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Wypadek w środku nocy. Policjanci dostali wezwanie o zdarzeniu w nocy z soboty na niedzielę. Auto uderzyło w słup w Zbiersku w Wielkopolsce. Gdyby nastolatkowie mieli mniej szczęścia, takie zderzenie mogłoby się skończyć śmiercią któregoś z nich.

Żaden z nich nie doznał poważniejszych obrażeń. 17-latek stanie przed sądem. Odpowie za jazdę po alkoholu oraz spowodowanie kolizji - informuje TVN 24.

Zobacz także: Zobacz także: Turysta uratował pasażerów autokaru

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić