o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

Toaleta dla dziewcząt. Zdjęcia ze szkoły na Śląsku budzą kontrowersje

472
Podziel się

Krzysztof Malinowski, prezes koła porozumienie Zabrze, w mediach społecznościowych przedstawił toalety w jednej ze śląskich szkół. Jedna z nich w swoich wyglądzie znacznie odbiera od drugiej.

Toaleta dla dziewcząt. Zdjęcia ze szkoły na Śląsku budzą kontrowersje
Segregacja w polskiej szkole? Niepokojące zdjęcia z Zabrza (Facebook.com)
bECKGPPF

Szkoły w Polsce powinny być bezpieczne i co najważniejsze, równe dla każdego dziecka i nastolatka. W jednej z placówek w Zabrzu postawiono jednak dobitnie oddzielić kobiety od mężczyzn.

Krzysztof Malinowski, prezes koła porozumienie Zabrze, w mediach społecznościowych przedstawił toalety w jednej ze śląskich szkół. Damska wygląda bardzo okazale, niczym z nowoczesnych europejskich hoteli.

bECKGPPH

Część ścian pomalowana jest na niebiesko, a krany w toaletach są... koloru złotego. Całość dokumentują efektowne lustra ze złotą ozdobą. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że toaleta męska wygląda zdecydowanie inaczej.

Toalety w Zabrza. Różnica widoczna gołym okiem

W męskiej nie znajdziemy już takich luksusów. Oczywiście łazienka wygląda na czystą i schludną, jednak w swoim wyglądzie jest zdecydowanie gorsza od drugiej. Taki stan kompletnie nie podoba się Krzysztofowi Malinowskiemu.

bECKGPPN
Męska toaleta jest na poziomie standardowym. Jednakże-ta pierwsza, nie ukrywajmy-ma charakter luksusowy. Przez to męska toaleta wypada... biednie. Nawet na przegrody między pisuarami nie starczyło, bo przecież kryształowy żyrandol w żeńskiej jest bardziej potrzebny - napisał na Facebooku.
Zobacz także: "Broń cię, panie Boże!". Dobitna reakcja na słowa Cymańskiego
bECKGPQi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(472)
jadzia
3 dni temu
Co to za luksus jak sika się do umywalek
Ene due rike
4 dni temu
Zamknąć te toalety, przecież mamy takie same lub lepsze w Berlinie. Hehehe
Franz
4 dni temu
Róbcie dziury w ziemi jak u Arabów i będzie po kłopocie, będą uniwersalne, unisex i wogole postepowe!
bECKGPQj
Kałboj
4 dni temu
Tam jest jakby luksusowo... toż to szok!
Stan 112
4 dni temu
Zamiast zająć się czego się dzieci uczą to piszą o kolorystyce. No jprld. Ludzie naprawdę nie mają problemów jak piszą o takich bzdetach
Pat
4 dni temu
E mojej byłej podstawowie obydwie wyglądają na te z lat 70 XX wieku
Pat
4 dni temu
E mojej byłej podstawowie obydwie wyglądają na te z lat 70 XX wieku
Jolka
4 dni temu
Dla mnie to brak poszanowania intymnosci dzieci . Kazdy pisuar powinien byc oddzielnie zabudowany.Dlaczego z gory ktos zaklada ze chlopcy sie nie wstydza ????
śmieszek
4 dni temu
Skoro w damskiej taki luksus, to w męskiej chociaż bar szybkiej obsługi być powinien :'D... Wiecie, zimne piwko i tak dalej xd
Ojciec
4 dni temu
W obu szkołach moich dzieci toalety męskie są bardziej zniszczone przez samych użytkowników. Akcje z całymi rolkami papieru wpakowNymi do ubikacji, oderwane klapy, napisy są na porządku dziennym. Suszarki do rąk zepsute po tygodniu. Nawet dyżury wzmocnioe, pisma do rodziców nie są w stanie powstrzymać zjawiska. Skutkujezłapanie za rękę i wyrzucenie ze szkoły/ średnia/. Nowe roczniki niewiele lepsze.
babciaklozeto...
4 dni temu
Te łazienki są w tym samym standardzie - kafelki są te same, tylko inna kolorystyka ścian (granat v. szary) i elementów metalowych (złoto v. srebro). W obu toaletach jest ozdoba w postaci wazonu z rośliną;) No i jak można porównać umywalki z pisuarami? Może gdyby dać zdjęcie umywalek w męskim wc nie byłoby o czym pisać... pomijając, że teraz również nie ma.
Wcpiker
4 dni temu
Za jakiś czas wyjdzie ze kamery pomontowali to będzie szok
Makak
4 dni temu
Pani Normalna, pisze się i mówi MNIE się podoba. Nigdy na początku zdania "mi".
bECKGPQb
Normalna
4 dni temu
Mi się podoba. O co ten szum. Zazdrość
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić