Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

40-latka przyznała, że jest dziewicą. Oto co stało się później

236

Lolo Jones to złota medalistka mistrzostw Stanów Zjednoczonych, specjalizująca się w biegach przez płotki. 40-latka przyznała publicznie w sieci, że jest dziewicą. Od tej pory "dorobiła się" nie tylko medali, ale również sporego grona stalkerów, którzy nękają ją w mediach społecznościowych oraz poza internetem.

40-latka przyznała, że jest dziewicą. Oto co stało się później
Lolo Jones (Instagram)

Choć sportowcy muszą się mierzyć z dużym zainteresowaniem fanów i mediów na co dzień, jedna z lekkoatletek przekonała się, że niekiedy w sprawy prywatne wywołują nadmierne emocje komentujących. Lolo Jones niedawno zdobyła się na odważne wyznanie w mediach społecznościowych, które poniosło za sobą druzgocące konsekwencje. 40-latka wyznała, że jest dziewicą.

Stalkerzy w natarciu

Niestety, odbiło jej się to czkawką, ponieważ stalkerzy dosłownie rzucili się na sportsmenkę. Kobieta wszystko relacjonowała na Instagramie. Jeden z internautów miał włamać się do budynku, w którym trenuje kobieta.

W zeszłym roku prześladowało mnie trzech mężczyzn. Trzy razy faceci przekroczyli granicę, zagrozili bezpieczeństwu mojemu i moich przyjaciół, zmienili moje życie. Jeden włamał się do olimpijskiego centrum treningowego i został na noc w nadziei, że mnie znajdzie. Inny facet nadal nęka moich przyjaciół, próbując się ze mną skontaktować.

To jednak nie wszystko. Lolo wyznała, że jeden z prześladujących ją mężczyzn wiedział, gdzie mieszka.

Mężczyzna obserwował mój dom i powiedział policji, że zna mnie z Instagrama, a ja zaprosiłam go, żeby ze mną zamieszkał. Mam dość. Chcę powiedzieć jasno... Nie jestem zainteresowana! NIGDY! Nie tędy droga - dodała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Niesamowite, do czego mogą posunąć się osoby nadmiernie zainteresowane gwiazdą. Miejmy nadzieję, że Jones uda się to jeszcze jakoś odkręcić.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić