Zuzanna Sierzputowska| 

62-letnia wizażystka podbija TikToka. Kim jest Leslie Munsell?

23

Nagrania wideo z jej poradami makijażowymi są prawdziwym hitem na TikToku wśród odbiorców w różnym wieku. Leslie Munsell udowadnia, że w każdym wieku można być i czuć się pięknie. Jej wskazówki tylko podkreślą naszą urodę i nauczą, jak właściwie ją wyeksponować.

62-letnia wizażystka podbija TikToka. Kim jest Leslie Munsell?
62-letnia makijażystka podbija TikToka (Instagram)

Leslie Munsell ma 62 i zdolności makijażowe, których można pozazdrościć! Makijażystka i bizneswoman postanowiła iść z duchem czasu. Z tego też względu założyła konto na TikToku, gdzie zaczęła dzielić się zdobywaną latami wiedzą. Leslie od lat trzyma się zasady, iż "piękno nie kończy się na 40-tce", co świetnie udowadnia swoją działalnością w sieci.

62-letnia makijażystka w rok zdobyła serca użytkowników TikToka

Wydawać by się mogło, że TikTok to aplikacja, za którą przepada młodzież - nic bardziej mylnego! Jeśli mowa o zdobywaniu popularności w tej aplikacji, wiek nie gra żadnej istotnej roli. Leslie postanowiła nieco odmienić tiktokową niszę, co szybko spotkało się z ogromnym, pozytywnym odzewem.

Nie chcę udawać, że mam 30 lat, bo mam 62 lata i świetnie się z tym czuję! Chcę wam pokazać, że bez większych wysiłków i w tym wieku można wyglądać jak milion dolarów - wyznała Leslie Munsell na jednym z nagrań opublikowanych we wspomnianej aplikacji.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Influencerka ma ponad 30-letni staż pracy w branży beauty. Podczas tego czasu miała okazję pracować zarówno z posiadaczkami cery młodej, jak i dojrzałej. W nagraniach na TikToku ma zatem wskazówki dla kobiet w różnym wieku. Leslie tworzy wiele makijażowych propozycji, na podstawie trendów oraz popularnych seriali. Tym samym odpowiada na potrzeby wielu młodych dziewczyn, które często zastanawiają się, jak odtworzyć makijaż konkretnej ulubionej bohaterki.

Jej porady urodowe są hitem. Autorka nagrań wcześniej pracowała z gwiazdami

Munsell współpracowała m.in. z Mirandą Kerr, Shakirą a nawet Mariah Carey. Występowała również w wielu programach telewizyjnych w roli ekspertki branży beauty. Oprócz tego współtworzyła wiele projektów z fotografami oraz projektantami światowej sławy. Trudno zatem o lepsze referencje! Z jej porad, które regularnie pojawiają się na TikToku z chęcią korzystają kobiety w różnym wieku - w końcu piękno nie kończy się w określonym wieku, to coś, co zawsze możemy podkreślić.

Zobacz także: 5 produktów, którymi zmyjesz makijaż
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić