Dlaczego fiszbiny wychodzą z biustonosza? Ten powód może cię zaskoczyć

5

Wiele kobiet ceni sobie biustonosze z podtrzymującymi biust drutami, inaczej fiszbinami. Sprawiają, że piersi wyglądają na pełniejsze, są też lekko uniesione i nabierają zaokrąglonego kształtu. Jednak nierzadko fiszbiny są zmorą kobiet. Szczególnie, kiedy nagminnie wychodzą ze stanika. Jak temu zapobiec? Jakie są tego rzeczywiste przyczyny?

Dlaczego fiszbiny wychodzą z biustonosza? Ten powód może cię zaskoczyć
Biustonosze - Co zrobić, kiedy fiszbiny wychodzą ze stanika? (123RF)

Fiszbiny to świetny wynalazek dla kobiet, które cenią sobie komfort i elegancję. Druty zamontowane w biustonoszu sprawiają, że piersi są na swoim miejscu. Wyglądają też na pełniejsze i są lekko uniesione ku górze. Jednak ten drobny szczegół wykończenia stanika może uprzykrzyć życie. Często zdarza się, że fiszbiny wychodzą. Jest to sytuacja niewygodna i niebezpieczna, bo drut może uszkodzić skórę piersi.

Kobiety radzą sobie z problemem, np. co chwila, wsuwając fiszbiny w odpowiednie miejsce, zaszywając dziurki, z których wystają, bądź zaklejając je specjalną taśmą. Te osoby, które niekoniecznie uwielbiają fiszbiny, wyjmują je również od razu po zakupie bielizny. Ale czy właśnie po to są druciki, aby się ich pozbywać? Jakie są powody ich wychodzenia ze stanika?

Pierwszym powodem jest słaba jakość biustonosza. Jeżeli stanik wykonany jest z materiałów z niższej półki, może zdarzać się, że szybko przestanie pełnić swoją funkcję. Kolejny powód, i jeden z najważniejszych, to źle dobrana bielizna. Czasami dokładne przymierzenie stanika i rada specjalistów od brafittingu, są na wagę złota. Świetnie dobrany biustonosz sprawi, że idealnie będzie układał się na skórze. Dodatkowo dłużej nam posłuży.

Trzecim powodem wychodzenia drutów z biustonosza jest zła pielęgnacja bielizny. Wrzucanie bielizny do pralki bez żadnego zabezpieczenia i ustawianie najwyższych obrotów może zniszczyć nawet bardzo porządny biustonosz. Na rynku jest wiele gadżetów przydatnych do prania biustonoszy. Sprawią, że bielizna będzie odpowiednio zabezpieczona. Warto pomyśleć np. o kuli do prania staników.

Zobacz także: Rząd obawia się rozkwitu turystyki aborcyjnej. "Kobiety potrzebują pomocy"
Autor: APS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić