Dziwna zmiana.Tiktokerka pokazała, co się stało z jej ciałem po urodzeniu dziecka

3

Gwiazda TikToka Abbie Herbert, którą obserwuje ponad 10 mln osób, podzieliła się z fanami szokującą zmianą jaka zaszła w jej ciele po urodzeniu dziecka. "Tego na temat porodu nikt ci nie powie".

Dziwna zmiana.Tiktokerka pokazała, co się stało z jej ciałem po urodzeniu dziecka
Abbie pokazała co stało się z jej biustem po urodzeniu córeczki. (TikTok)

Abbie Herbert jest jedną z popularniejszych tiktokerek, którą obserwuje ponad 10 mln osób. Celebrytka niedawno została mamą i bardzo chętnie opowiada o nowych doświadczeniach i swojej codzienności z małym dzieckiem.

Tiktokerka pokazuje ciało po porodzie

Na jednym z ostatnich filmików Abbie pokazała jak jej ciało zmieniło się po porodzie. Nagranie z miejsca stało się viralem - obejrzano je 12 mln razy.

Abbie pokazała jak zmienił się jej biust. Lewa pierś jest znacznie większa od prawej i jak dodaje tiktokerka "jest wciąż pełna mleka". Młoda mama poprosiła swoje obserwatorki o radę.

To rzecz, o której nikt wam nie powie po urodzeniu dziecka. Poppy uwielbia być karmiona piersią, ale ma konkretne wymagania, co do strony. Woli prawą, więc stwierdziłam: "Dziewczyno, prawa strona jest twoja! Zostań przy niej. Kochasz ją, więc jest twoja". Jednak ktoś zapomniał mi powiedzieć, co się dzieje, jeśli pozwolisz dziecku być karmionym tylko jedną piersią - powiedziala Abbie, pokazując dysproporcję pomiędzy swoimi piersiami.

Internautki były zaskoczone niewiedzą młodej mamy i pospieszyły z radami. Wytłumaczyły Abbie, że takie sytuacje zdarzają się bardzo często i nie należy się nimi martwić. Dodały także, że należy odciągać pokarm z nieużywanej piersi, aby nie doszło do żadnych komplikacji.

Upewnij się, że regularnie odciągasz pokarm z drugiej piersi, To bardzo ważne!
Tak, to jest zupełnie normalne. Spróbuj pokarmić ją lewa piersią lub zacznij odciągać pokarm. Pomogą także chłodne okłady - piszą internautki.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Dziecko w chodziku przed schodami. Dramatyczne nagranie z Azji
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić