Gdzie jest mysz? Internauci nie mogą jej znaleźć. Jesienna zagadka

16

Gergely Dudás, czyli pochodzący z Budapesztu rysownik, który zyskał popularność za sprawą swoich wyjątkowych prac, opublikował na Instagramie zagadkę na spostrzegawczość, idealną na jesienną porę. Artysta chętnie dzieli się swoimi rysunkami, na których ukryte są konkretne zwierzaki. Tym razem trzeba znaleźć mysz wśród wiewiórek.

Gdzie jest mysz? Internauci nie mogą jej znaleźć. Jesienna zagadka
Zagadka na spostrzegawczość, której autorem jest Gergely Dudás, nie należy do najłatwiejszych. (Facebook, Gergely Dudás)

Gdzie jest mysz? Mało kto jest w stanie ją dostrzec

Profil "thedudolf" to miejsce, gdzie można przetestować swoją spostrzegawczość. Artysta regularnie zamieszcza na Instagramie i Facebooku swoje prace, które są także zagadkami wymagającymi świetnego wzroku oraz wybitnej koncentracji. Jego posty są popularne nie tylko dlatego, że stanowią idealną zabawę, ale prace autora są także uroczymi rysunkami. 

Takie łamigłówki i zagadki są dobrym treningiem dla mózgu. Warto więc spróbować swoich sił, gdy ma się ku temu okazję. Tym razem węgierski rysownik ukrył mysz wśród wiewiórek. Potrafisz ją dostrzec? Różni się jedynie jednym szczegółem.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Rozwiązanie zagadki znajduje się poniżej. Mysz, o którą chodziło autorowi zagadki, ma inny kształt uszu niż pozostałe zwierzaki. Zwróciliście na to uwagę, zanim dotarliście do tego punktu?

Oryginalne konto rysownika

Wiele osób, które trafia na konto artysty, ma trudność z rozwiązaniem jego artystycznych zagadek. Pod nazwą "thedudolf" ukrywa się artysta Gergely Dudás z Budapesztu. Dzieli się on z obserwującymi wyjątkowymi rysunkami, które są również zagadkami na spostrzegawczość. Autor słynie z tworzenia prac, które niemal całe zapełnione są dominującym motywem, jak w tym przypadku — wiewiórkami. Ukrywa na rysunkach podobnie wyglądające zwierzaki lub przedmioty. Jego obserwatorzy doskonale kojarzą kultowe już rysunki, na których znajdują się jabłka, pomidory czy ptaki kiwi lub owoce o tej samej nazwie. 

Zobacz także: Zagadka z Baligrodu. Co to za kwiatuszek?
Autor: OSK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić