Jadzia Nalepa była gwiazdą programu "Duże dzieci". Co słychać u 22-latki?

34

Kędzierzawe włosy, szeroki uśmiech na twarzy i błyskotliwe wypowiedzi Jadzi Nalepy sprawiły, że widzowie programu Duże dzieci prowadzonego przez Wojciecha Manna ją pokochali. Dziś pochodząca z Nowego Sącza 22-latka żyje z dala od mediów. Zaskakujące, czym się zajmuje.

Jadzia Nalepa była gwiazdą programu "Duże dzieci". Co słychać u 22-latki?
Jadzia Nalepa (AKPA, AKPA)

W 2005 roku Jadwiga pojawiła się na małym ekranie. Gościła w domach najmłodszych razem z dziećmi w wieku od 6 do 10 lat i słynącym z poczucia humoru Wojciechem Mannem w programie Duże dzieci. Jej trafiające w sedno wypowiedzi na różnorodne tematy poruszane w trakcie programu oczarowały widzów. Choć Jadzia Nalepa była najmłodszą uczestniczką show, wyróżniała się spośród innych odwagą i łatwością pracy z kamerą.

Jadzia Nalepa – co u niej słychać?

Po zakończeniu programu na przestrzeni lat Jadwiga Nalepa udzieliła kilku wywiadów, między innymi Wirtualnej Polsce i magazynowi Elle. Zdradziła, że do udziału w programie przekonała ją mama, która oglądając telewizję, natknęła się na reklamy, w których poszukiwano dzieci do udziału w show. 6-latce na zdjęciach próbnych przypadła do gustu praca z kamerą, czuła się swobodnie i nie miała oporów, aby szczerze odpowiadać na pytania prowadzącego. Po zakończeniu emocji Dużych dzieci kontynuowała pracę w telewizji.

W 2007 roku podkładała między innymi głos w grach o Adibu oraz filmie Rodzinka Robinsonów. W tym samym czasie została też uhonorowana tytułem Osobowości Telewizyjnej przez magazyn Elle.

Wejście w dorosłość

Jadwiga Nalepa była w szkole prymuską. Dostała się do licealnej klasy o profilu matematyczno-fizycznym z rozszerzonym językiem angielskim. Maturę zdała rewelacyjnie. Dostała się na studia do Włoch i do Krakowa. Uznała, że pociągnie dwa kierunki. Obecnie 22-latka kształci się na włoskiej uczelni Politecnico di Milano oraz na Politechnice Krakowskiej, gdzie studiuje architekturę.

Ponadto Jadzia Nalepa ma jeszcze inne pasje, gra na gitarze i czyta mnóstwo książek. Regularnie publikuje też posty na swoim profilu na Instagramie, gdzie można podpatrzyć, jak wygląda jej codzienność. Żyje przecież w rozjazdach.

Jadzia Nalepa ostatni raz pokazała się w mediach w 2010 roku. Czy chciałaby wrócić do telewizji? 22-latka wyznała w jednym z wywiadów, że przygoda z dubbingiem podobała się jej na tyle, że mogłaby ją powtórzyć.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Polka relacjonuje tragiczną sytuację kobiet w Afganistanie. "Są przerażone"
Autor: APS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić