oprac. Marta Kutkowska| 

Brat Michała Wiśniewskiego zmienił się nie do poznania. Tak wygląda dziś

29

Michał Wiśniewski pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciem z młodości. Widać na nim jego przyrodniego brata Kubę. Mężczyzna bardzo się zmienił przez ostatnie kilkanaście lat. Jak wygląda i jakie łączą go relacje z wokalistą?

Brat Michała Wiśniewskiego zmienił się nie do poznania. Tak wygląda dziś
Michał Wiśniewski i jego brat Kuba (AKPA)

Dzieciństwo Michała Wiśniewskiego nie należało do beztroskich. Jego mama Grażyna borykała się z poważnym nałogiem. Kobieta była przez lata uzależniona od alkoholu. Na szczęście, to już przeszłość. Michał Wiśniewski ma dwóch braci. Z jednym z nich - Kubą - niegdyś łączyła go bardzo bliska relacja.

Burzliwa młodość braci

Michał Wiśniewski należy do największych skandalistów w dziejach polskiego show-biznesu. Obecnie oddaje się wychowywaniu najmłodszego dziecka, kilkumiesięcznego Falco Amadeusa i cieszy się szczęśliwym związkiem z niedawno poślubioną Polą.

Wokalista nigdy nie ukrywał, że ma słabość do awanturniczego stylu życia. Problemy z alkoholem i fortuna zostawiona w kasynach, należą na szczęście do przeszłości. Michał Wiśniewski od czasu do czasu jednak z sentymentem wspomina swoją młodość.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Ostatnio na jego koncie na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widać jego brata, gdy wychyla imponujących rozmiarów kufel piwa. Jak wyjawił we wpisie lider Ich Troje, zdjęcia zostały wykonane podczas rywalizacji w piciu złocistego trunku, którą wygrał tour manager, Andrzej "Dyzio" Król. Piosenkarz dodał także, że Kuba w przeszłości pracował jako inspicjent zespołu. A co robi aktualnie brat gwiazdora?

Kuba Wiśniewski jest taksówkarzem

Brat Michała długo szukał swojej drogi w życiu. W młodości siedział w więzieniu, następnie pracował w ekipie technicznej Ich Troje, ale musiał się przebranżowić w związku z zapowiadanym rozwiązaniem grupy. Piosenkarz zainwestował w jego biznes, sprawił mu samochód, dzięki czemu Kuba może teraz utrzymywać się z usług transportowych.

Mężczyzna jakiś czas temu założył konto na Instagramie, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak aktualnie wygląda. Okazuje się, że Kuba Wiśniewski bardzo się zmienił, właściwie nie przypomina już siebie sprzed lat. Internauci zauważyli za to ciekawą rzecz - Kuba Wiśniewski, jest szalenie podobny do syna Michała Wiśniewskiego, Xaviera.

Złośliwi pokusili się nawet o spekulacje, czy Xavier jest na pewno synem Michała. Wokalista uciął żarty w stanowczy i zabawny sposób: "Dziękuję za odzew w sprawie posta z Kubą, ale chcę wam powiedzieć, że Xavier nie jest synem Kuby. To, że jest podobny, to bardzo dobrze, bo to oznacza, że jest przystojny, ale to wszystko. Na 100 proc. moja krew. Pozdro Kuba".

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Michał Wiśniewski nie utrzymuje kontaktu tylko z jedną byłą żoną. Dlaczego?
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić