Jak założyć kostkę toaletową? Internauci oniemieli

19

Odkrycia internautów nie przestają zaskakiwać. Pewien użytkownik TikToka pokazał na jednym ze swoich filmików, jak poprawnie użyć kostki toaletowej. Wiele osób nie miało o tym pojęcia.

Jak założyć kostkę toaletową? Internauci oniemieli
Zdjęcie poglądowe (TikTok)

TikTokowe odkrycia nadal podbijają internet. Po zaprezentowaniu na różnych kanałach wielu pomysłowych rozwiązań przyszedł czas na kolejne. Wielką popularność zdobyło nagranie, na którym autor pokazał, jak poprawnie używać kostek toaletowych. Przyznał, że nauczył się tego dopiero w wieku 22 lat.

Każdy z nas używał w swoim życiu kostki toaletowej. Popularny produkt ma na celu odświeżenie toalety po skorzystaniu z niej. Zazwyczaj plastikowe ramię od charakterystycznych kulek zakładane jest wokół krawędzi sedesu. Okazało się jednak, że sposób ten nie jest poprawny.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

22-letni autor przyznał na nagraniu, że również nie znał dotychczas poprawnego sposobu. Okazało się, że ramię od kostek złożyć i wepchnąć w szparę pomiędzy obwód sedesu, a jego wewnętrzną część. Dzięki temu zablokowane kostki zajmują mniej miejsca i są dyskretnie schowane.

Internauci zszokowani

Wideo z instruktażem stało się hitem wśród internautów. W ponad miesiąc obejrzało je aż 6 i pół miliona osób. Użytkownicy TikToka nie ukrywali zdziwienia. Wielu podkreślało, że niejednokrotnie wymieniając kostki w toalecie, nie miało o tym pojęcia. Rozwiązanie znalazło również swoich przeciwników. Niektórzy uważali, że taki sposób zamontowania kostek gwarantuje ich spłukanie, które skończy się wizytą hydraulika.

Jeśli przypadkowo wpadną i zostaną spłukane, to dosłownie spuszczasz setki dolarów, ponieważ musisz zmusić wtedy wezwać hydraulika - zauważył przeciwnik sposobu.
Człowiek uczy się przez całe życie. Nawet o 23 na TikToku - napisał internauta z Polski.
Zobacz także: Zakupy po pandemii. "Niektóre zachowania pozostaną"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić