Jasnowidz nie ma wątpliwości. Lada dzień wszystko wyjdzie na jaw

11

Jaki będzie ten tydzień? Swoimi przeczuciami w rozmowie z Radiem ZET podzielił się jasnowidz Gabriel. Jego słowa wskazują na to, że najbliższe dni mogą upłynąć pod znakiem ujawnienia kłamstw.

Jasnowidz nie ma wątpliwości. Lada dzień wszystko wyjdzie na jaw
Zdjęcie poglądowe (Adobe Stock)

Słowa jasnowidzów oczywiście trzeba traktować z odpowiednim dystansem. Nierzadko zdarza się tak, że ich przeczucia nijak mają się do rzeczywistości. Czasami jednak profeci mają rację.

Tym razem prognozą podzielił się jasnowidz Gabriel. O przeczuciach mówił w rozmowie z Radiem ZET. Wskazał, co może wydarzyć się od 16 do 22 stycznia 2023 roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rekordowe mrozy w Rosji. Tu temperatura spadła do -39 st. Celsjusza

Profeta zasygnalizował, że to może być przełomowy czas dla wielu relacji. Okaże się bowiem, czy druga osoba coś przed nami ukrywała. Na jaw mogą wyjść wady i tajemnice partnerów lub partnerek. Jeden moment może poważnie odmienić dotychczasowe życie!

Kłamstwa wyjdą na jaw. Nie uda się już dłużej utrzymać ich w tajemnicy - zapowiedział jasnowidz Gabriel.

Zagrożone są głównie związki miłosne. Prawdę na temat drugiej połówki możemy poznać choćby 18 stycznia. Ten dzień może okazać się sądnym dla wielu relacji.

Jasnowidz nie ma złudzeń. To będzie jak grom z jasnego nieba!

Przepowiednia Gabriela absolutnie nie napawa optymizmem. Jeżeli ktoś jest zdradzany, to przekona się o tym w bardzo bolesny sposób. Koszmarna informacja nadejdzie zupełnie nieoczekiwanie. Właśnie dlatego będzie nie tylko wielkim ciosem, ale i potężnym szokiem.

Niektórzy dowiedzą się o zdradzie przez przypadek. Szczególnie ci, którzy wcale się tego nie spodziewają - zapowiedział profeta, cytowany przez radiozet.pl.

Ten tydzień może więc okazać się testem dla wielu par. Związki, którym absolutnie nic nie zagraża, po jego zakończeniu będą jeszcze szczęśliwsze. Ci natomiast, którzy nie są wierni, będą mieć spore kłopoty. A po czym będzie można poznać, że partner jest wierny i oddany?

W sobotę, podczas nowiu Księżyca, powinien zacząć snuć plany na temat wspólnej przyszłości. Według jasnowidza będziemy tego dnia szczególnie skłonni, by wyobrażać sobie resztę życia z ukochaną osobą - podsumowuje Radio ZET.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić