aktualizacja 

On ma 27 lat, ona 74. "Lubię starsze kobiety, niezależnie od chodzika"

50

Mówi się, że miłość jest ślepa, nie zna żadnych granic. Różnica wieku nie powinna być przeszkodą? Tego zdania jest para z Teksasu w Stanach Zjednoczonych. Zakochanych dzieli aż 47 lat. On ma 27, a ona 74. - To dla nas właściwe - mówi emerytka, zakochana po uszy w dużo młodszym mężczyźnie.

On ma 27 lat, ona 74. "Lubię starsze kobiety, niezależnie od chodzika"
On ma 27 lat, ona 74. Różnica wieku to dla nich żadna przeszkoda. "To dla nas dobre" (Facebook, @Startvuktalkshow)

74-letnia Kathi Jenkins poznała swojego narzeczonego - 27-letniego Devaughna Aubreya - na stronie internetowej Adult FriendFinder. Choć dzieli ich aż 47 lat różnicy, nie przywiązują do tego uwagi i cieszą się wzajemną miłością. Zapewniają, że są ze sobą szczęśliwi i odpowiadają hejterom: "To dla nas właściwe".

Zaczęli spotykać się w 2012 roku. Od tamtej pory są razem i wciąż się kochają. Niedawno para zaręczyła się i planuje wziąć ślub.

Jest dla mnie idealna, bardzo doświadczona w życiu i wiele mogę się od niej nauczyć. Nigdy się nie kłócimy, zawsze możemy rozmawiać bez krzyków i całkowicie jej ufam - mówi o ukochanej 27-latek, cytowany przez "New York Post".

Mężczyzna podkreślił, że jego ukochana wie, jak sprawić, by poczuł się lepiej. Jest dla niego czuła, pociesza go i wspiera, gdy ma gorszy czas. Devaughn dodał też, że lubi starsze kobiety, niezależnie od tego, czy potrzebują chodzika, czy poruszają się w pełni samodzielnie.

Myślę, że podoba mi się, ile ma lat, ponieważ lubię starsze kobiety, niezależnie od tego, czy potrzebują chodzika itd. Nigdy mi to nie przeszkadzało - zapewnia młody mężczyzna.

"To najlepszy związek, w jakim kiedykolwiek byłam"

74-letnia Jenkins, która jest już na emeryturze, nigdy nie wyszła za mąż, ale ma czworo dzieci, 13 wnuków i jeszcze więcej prawnuków. Twierdzi, że obecny związek jest najlepszym, co mogło ją spotkać. - Nikt nigdy nie kochał mnie tak całkowicie. Devaughn jest miły i mnie wspiera. Uważa, że ​​jestem piękna, utalentowana i inteligentna - mówi Jenkins.

Ze względu na naszą różnicę wieku ludzie czasami zakładają, że Kathi jest bogata, że chcę wszystkich jej pieniędzy, co wcale nie jest prawdą - mówi mężczyzna.

Para zachęca innych, by robić to, co przynosi radość, bez względu na różnice wieku. - Myślę, że wszyscy powinniśmy robić to, co nas uszczęśliwia, bez względu na to, co ludzie myślą lub czują, bądź naturalny. Niektórzy twierdzą, że to niestosowne, ale to dla nas dobre - mówi 27-latek.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Dla tych gwiazd czas się zatrzymał
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić