Pasażerowie samolotów mają dość. To obrzydliwe zjawisko

211

Pasażerowie samolotów w Stanach Zjednoczonych mają dość zachowania niektórych osób. Internauci zwracają uwagę, że coraz częściej długowłosi podróżujący przeszkadzają innym.

Pasażerowie samolotów mają dość. To obrzydliwe zjawisko
Długie włosy mogą być dla pasażerów problematyczne (Twitter)

O zyskującym popularność zjawisku napisał 20 października pewien Amerykanin. Zbulwersowany postanowił zamieścić na Twitterze wpis ze zdjęciem, na którym zapytał się internautów, czy zachowanie osoby na zdjęciu by ich wkurzyło. Post okazał się początkiem wielkiej dyskusji użytkowników Twittera.

Problem, który internauta przedstawił na zdjęciu dotyczył włosów pasażerki. Siedząca przed nim kobieta postanowiła przerzucić je za swój fotel. W efekcie osoba będąca za nią otrzymała kurtynę z włosów, których długość zasłaniała rozkładany stolik dla podróżującego. Rozwiązanie to naruszało prywatność i komfort lotu podróżującego.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

To nie był wyjątek

Wpis okazał się pretekstem do wielkiej dyskusji nad jak się później okazało powszechnym problemem. Wielu internautów zwróciło uwagę, że było świadkami identycznej sytuacji w samolocie. Większość zgodnie uznała zachowanie pasażerki za niegrzeczne. Niektórzy komentujący podzielili się swoją diaboliczną wizją kary dla kobiety. Sugerowali obcięcie jej włosów lub wklejenie w nich gumy do żucia.

To by mnie wkurzyło i powiedziałbym jej, żeby trzymała je na swoim miejscu. Jeśli się wkurzy, zaproponuj, że je obetniesz - napisał komentujący.
Zobacz także: Czy Mata pracuje 18 godzin dziennie?
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić