Pies nocami zakradał się do pokoju. Nagranie wzrusza ludzi z całego świata

151

Użytkowniczka Instagrama zarejestrowała na kamerze moment, w którym pies wkrada się w nocy do pokoju dziecięcego. Wszystko po to, aby uspokoić płaczącą dziewczynkę. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Pies nocami zakradał się do pokoju. Nagranie wzrusza ludzi z całego świata
Pies pocieszył w nocy dziecko.

Jedna z użytkowniczek Instagrama Sara pochwaliła się filmikiem, na którym widać jak jej pies Prince zajmuje się dzieckiem. Jak opisuje kobieta, zwierzak od początku był bardzo opiekuńczy i jeszcze kiedy była w ciąży często jej pilnował.

Pies i dziecko wspólnie dorastają

Zawsze siedział blisko mojego brzucha. Jakby wyczuwał, że coś się zmieni - mówiła kobieta, pokazując na dowód pokazała serię zdjęć z czasów ciąży.

Po narodzinach małej Halle, pies cały czas jej pilnował, a kiedy urosła zaczął z nią spędzać całe dnie. Jak mówi autorka nagrania, dziewczynka poprzez zabawę z psem uczyła się wielu rzeczy, których inne dzieci uczą się w kontaktach ze swoimi rówieśnikami. Pewnej nocy doszło do zaskakującego i wzruszającego momentu.

Kiedy mała dziewczynka zaczęła płakać w nocy, uspokoił ją właśnie pies. Sara pokazała nagranie, na którym widać jak Prince wchodzi w nocy do pokoju dziecięcego i kładzie się przy łóżeczku. Obecność zwierzaka sprawiła, że dziecko przestało płakać i poszło spać.

Sytuacja powtórzyła się wielokrotnie. Rodzice dziewczynki sprawdzili nagrania z pokoju i zauważyli, że niemal co noc Halle uspokaja się i zasypia właśnie dzięki obecności swojego ukochanego psa.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Prince dał jej jedno z najważniejszych przeżyć, jakie może mieć dziecko, czyli dorastanie ze zwierzakiem i opiekowanie się nim. Myślę, że to naprawdę kształtuje to, jakim jak postrzegasz świat - mówi Sara.
Zobacz także: Pies skradł serca kibiców. Uroczy incydent na murawie
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić