Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Karolina Sobocińska
|
aktualizacja

"Matko... Chroń nas". Pokazała, co czeka jej córkę w szkole

120
Podziel się:

Edyta Pazura jest przerażona polskim systemem edukacji. Gdy zobaczyła, ile tygodniowo sprawdzianów ma jej córka, nie była zachwycona. "Matko... Chroń nas przed polskim systemem edukacyjnym" - grzmiała w mediach społecznościowych.

"Matko... Chroń nas". Pokazała, co czeka jej córkę w szkole
Edyta Pazura jest przerażona ilością sprawdzianów córki (Instagram)

Edyta Pazura od 2009 roku jest żoną Cezarego Pazury. Owocem ich miłości jest trójka dzieci: syn Antoni oraz córki Amelia i Rita.

Jako dobra mama stara się trzymać pieczę nad dobrą edukacją swoich dzieci. A to nie jest takie proste...

Najstarsza pociecha Pazurów, Amelia, ma już 12 lat i za chwilę zakończy pierwszy etap swojej edukacji. Zanim to się jednak stanie, czeka ją wiele wyzwań.

Celebrytka pokazała na InstaStories rozpiskę ze sprawdzianami najstarszej córki. Na przestrzeni tygodnia czeka ją aż osiem sprawdzianów, m.in. z języka polskiego, matematyki, historii, chemii i fizyki.

Matko... Chroń nas przed polskim systemem edukacyjnym - pisała przerażona Edyta Pazura.

Was też to przeraża? Macie podobne doświadczenia?

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(120)
Mirror
1 tyg. temu
To może lepiej niech chodzi do szkoły w UK tam na pewno będzie miało lepsze wykształcenie i więcej czasu na granie. Samo nic nie przyjdzie.
cdee
2 tyg. temu
ja za swoja wiedzę nie winie nikogo poza sobą, czytałem już w przedszkolu dzieciom, sam się uczyłem i nie trzeba było mi wtłaczać wiedzy jak dziecku tej pani, bo zapewne ma intelekt po mamusi, wystarczy przecież dorwać starszego bogatego pana...
XYZ
2 tyg. temu
Szok! W szkole są sprawdziany! Poza tym to same proste rzeczy. A i jeszcze jedno - tam jest wpisana POPRAWA, więc sprawdzianów jest 7.
Uchcaca
2 tyg. temu
Niemcy zatrudniają 50 procent mniej nauczycieli niż Republika od Poland a BMW robią Mercedesy też zarabiają więcej i żyją spokojniej dlatego moje dziecko chodzi do szkoły w Rzeszy
ehhh
2 tyg. temu
że przedmioty takie jak matematyka , polski, chemia fizyka, angielski(inn.), informatyka, biologia etyka, to OK, ale inne przedmioty powinny być po lekcjach dla chętnych, czyli historia , geografia, religia wos , !!!!! może lepiej punktowane jezeli komus zależy!!!WF powinien być koniecznie. Za dużo godzin dzieci siedzą w szkole, nie ma szafek na ksiiążki, nie ma jednoosobowych ławek z krzesełkiem z łokietnikami, żeby dzieci nie krzywiły kręgosłupa.
Banita
2 tyg. temu
Jaki minister takie szkolnictwo.
inka
2 tyg. temu
osiem sprawdzianów w tygodniu to jeszcze nie tragedia, są " lepsi", a na marginesie, szkoła upada, nauczyciele nie rozmawiają z dziećmi, sprawdziany,kartkówki i to cały kontakt z uczniem. Ale o to powinni walczyć rodzice, a mają wszystko gdzieś. Grunt, że dzieciak wie co to całki, a nie wie skąd się biorą podatki, albo jak nie ufać "obcym".
logik
2 tyg. temu
tej pani szkoła nie była potrzebna - wystarczy znaleźć bogatego męża i można żyć. Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie celebrytę
GościuUuUu
2 tyg. temu
hahah... to ona w szkole nie była?
aaaaaaaaaaaaa...
2 tyg. temu
Ideałem są szkoły w Skandynawii. Tam to działa najlepiej. Prawda jest taka, że program jest przeładowany i na koniec szkoły zna się budowę pantofelka a nie wie jak działa gospodarka. I potem mamy tego efekty. Szkoła powinna uczyć myśleć, bo nawet pracując jako starszy specjalista, to używam przeglądarki do znajdowania pewnych niuansów, które używam raz na kilka miesięcy i niekoniecznie muszę je pamiętać, a zwłaszcza, że za miesiąc w kolejnej wersji oprogramowania / produktu może to się zmienić. Więcej myślenia mniej pamięciówki.
ważne że ma t...
2 tyg. temu
Dzieci nie powinny chodzić do szkoły bo się tam strasznie stresują;)
ehh
2 tyg. temu
dzieki temu systemowi wielu z Polaków ma bardzo dobre wykształcenie. Ale to tak na marginesie
ela
2 tyg. temu
jeżeli tak jest to odpowiednie wladze powinny się za to wziąć, tak nie powinno być ,panie nauczycielki uczyły się psychologii i pedagogiki
nrdowiec
2 tyg. temu
więcej religii i wuefu, a przysposobienie wojskowe też, bedziemy mieć postęp i dobrobyt
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić