Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera| 

Powiedziała, co myśli o częstych kąpielach. To nagranie jest hitem sieci

49

Jedna z tiktokerek wywołała oburzenie, po tym jak ujawniła w udostępnionym filmie, że bierze prysznic "dwa czy trzy razy w tygodniu", bo nie lubi moczyć włosów i "nie śmierdzi". Wideo 27-letniej Amerykanki ma już ponad 6,5 mln wyświetleń.

Powiedziała, co myśli o częstych kąpielach. To nagranie jest hitem sieci
Powiedziała, co myśli o częstych kąpielach. To nagranie jest hitem sieci (TikTok)

27-letnia Allison McCarthy z Bostonu wywołała spore poruszenie na TikToku, po tym jak opublikowała film dotyczący kąpieli. Amerykanka z przekąsem stwierdziła, że jest "obrzydliwym człowiekiem". - Jest tak, bo większość dziewcząt, gdy mówi, że myje włosy dwa razy w tygodniu, to na myśli mycie włosów, a równocześnie bierze prysznic codziennie - powiedziała.

- Tymczasem ja ostatnio nie brałam kąpieli przez pięć ostatnich dni - dodała w filmie, na który zareagowało wielu użytkowników TikToka. Nagranie wyświetlono już ponad 6,5 mln razy.

Powiedziała, co myśli o częstych kąpielach. To nagranie jest hitem sieci

Część użytkowników TikToka nazwało McCarthy "brudną". "Nie jestem w stanie wytrzymać doby bez prysznica. Nie chcę wierzyć, że to się dzieje naprawdę" - napisał jeden z użytkowników popularnej platformy społecznościowej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Klęska infekcji w Polsce. "Mamy kryzysową sytuację"

Inne osoby skrytykowały Amerykankę za jej komentarze wygłaszane we wcześniejszych filmach. W nich 27-latka wypowiadała się m.in. na temat siłowni i aktywności fizycznej. Na dodatek McCarthy na co dzień pracuje w służbie zdrowia, przez co jej słowa o higienie osobistej są tym bardziej bulwersujące. 

"Ona dosłownie nie ma powodu, by nie brać prysznica. Powinna dbać o skórę, codzienną rutynę, zwłaszcza pracując jako pielęgniarka" - napisał kolejny z użytkowników TikToka.

Jak zareagowała na te wszystkie komentarze Amerykanka? - Nie śmierdzę i nie muszę myć włosów, więc po co miałabym brać prysznic? - zapytała w kolejnym filmie. Wcześniej 27-latka mówiła, że bierze prysznic "raz lub dwa razy w tygodniu", ale w innym nagraniu wyjaśniła, że "zazwyczaj kąpię się dwa do trzech razy w tygodniu".

- Dotyka mnie hejt, bo powiedziałam, że chodzę na siłownię trzy do czterech razy w tygodniu. Zazwyczaj trzy, a potem, jeśli wezmę prysznic właśnie trzy razy w tygodniu, to właśnie w te dni. Biorę prysznic po treningach na siłowni - wyjaśniła kobieta.

Allison McCarthy odniosła się też do zarzutów, że pracuje w służbie zdrowia, więc powinna zwracać szczególną uwagę na kwestię higieny. Kobieta wyjawiła, że jest technikiem, który wykonuje pracę w laboratorium. Dlatego nie ma bezpośredniego kontaktu z pacjentami.

Część internautów przyznała kobiecie rację i potwierdziła, że nie bierze kąpieli codziennie. - Pracuję w domu, więc są dni, gdy w ogóle nie wychodzę z domu. Wtedy robię tak samo. Przepraszam, ale nie przepraszam - powiedziała jedna z osób.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić