Przerażenie na weselu Pisarek. "Wszyscy zaczęli uciekać"

4

Patricia Kazadi znalazła się w gronie osób zaproszonych na wesele Karoliny Pisarek. Teraz odsłoniła kulisy tego wydarzenia. Z jej słów wynika, że w pewnym momencie zgromadzonych opanowało przerażenie.

Przerażenie na weselu Pisarek. "Wszyscy zaczęli uciekać"
Roger Salla, Karolina Pisarek (AKPA)

Patricia Kazadi o weselu Karoliny Pisarek i Rogera Salli opowiedziała w rozmowie z Pudelkiem. - Karolina wyglądała przepięknie, oni się z Rogerem kochają i to było bardzo widać - powiedziała Kazadi.

Ja nigdy nie byłam na weselu, gdzie para młoda tak dobrze się bawiła. A oni po tej części oficjalnej odpięli wrotki i bawili się razem z nami. Ja się dawno tak nie wytańczyłam - dodała.

Pożar i wybuchy na weselu Karoliny Pisarek

Podczas wesela Karoliny i Rogera doszło do pożaru. Przestraszył on gości weselnych. Podobnie zresztą jak wybuchające balony z helem. - Pożar był, nie ma co udawać, bo o tym wszyscy wiedzą. Na pewno było to ciekawe doświadczenie. Byliśmy przekonani, że to część efektów specjalnych. Wjechał tort, pojawiła się piosenka Beyonce. Ona tam śpiewa: "Boom", wybuchły balony, więc myśleliśmy, że to jakaś część atrakcji - zrelacjonowała Kazadi.

No ale zaczęło się robić ciepło i pomyśleliśmy: "No fajny efekt, ale niebezpieczny, bo gorąco jest". No i powoli wszyscy zaczęli uciekać, więc to było, no, ciekawe - podkreśliła Patricia w rozmowie z Pudelkiem.

Nieoczekiwany obrót spraw bardzo zestresował parę młodą. Bali się o to, że dalsza celebracja wyjątkowego dnia jest zagrożona. Na szczęście sytuację udało się w pełni opanować.

Oczywiście, że nie byli [para młoda - dop. red.] zadowoleni, bo nikt nie chce mieć pożaru na swoim weselu, ale zostało to szybko ogarnięte. Organizatorzy ugasili pożar, my zostaliśmy wyprowadzeni do pięknego ogrodu, no a potem wróciliśmy i bawiliśmy się do końca - wyznała Kazadi.
Zobacz także: Patricia Kazadi o pożarze na ślubie Karoliny Pisarek: "Byliśmy przekonani, że to część atrakcji"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić