Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|
aktualizacja

Retrogradacja Merkurego. Te znaki zodiaku muszą być bardzo ostrożne

2
Podziel się:

Bardzo się starasz, ale nic ci nie wychodzi? Być może to zasługa retrogradacji Merkurego. To zjawisko usilnie stara się pokrzyżować plany. Nie można przed nim uciec, ale można się zachowywać w taki sposób, by ograniczyć przykre konsekwencje.

Retrogradacja Merkurego. Te znaki zodiaku muszą być bardzo ostrożne
Zdjęcie poglądowe (Pixabay)

Wszystko się sypie i masz już dość? Retrogradacja Merkurego zdaje się to wyjaśniać. To zjawisko rozpoczęło się 10 maja i zwiastuje spore problemy. Mogą one potrwać nawet do 2 czerwca.

Które znaki zodiaku muszą być bardzo ostrożne w obliczu retrogradacji Merkurego? Barana może dopaść kryzys egzystencjonalny. Osoby spod tego znaku zodiaku będą musiały bardzo uważać na to, co mówią.

Lew przeżyje natomiast publiczne zawstydzenie. "Wszystkie oczy są zwrócone na ciebie, więc trzymaj głowę wysoko i daj z siebie wszystko, ale bądź przygotowany, że coś może pójść nie tak" - ostrzega Pomponik.

Waga i Wodnik będą mieć problemy

Wspomniany serwis zaznacza ponadto, że Waga może spodziewać się problemów w życiu rodzinnym. Musi uważać na wszelkie pochopne decyzje.

Wodnik podczas retrogradacji Merkurego w maju 2022 utraci swoją naturalną pewność siebie, pomimo wysokiego poczucia własnej wartości: czy ktoś w Twoim życiu Cię dewaluuje? Komunikuj swoje potrzeby i uczucia. Przynajmniej wtedy możesz powiedzieć, że próbowałeś - czytamy w serwisie pomponik.pl.

Baran, Lew, Waga i Wodnik muszą postępować zatem bardzo ostrożnie. Nieprzemyślane ruchy mogą być brzemienne w skutkach.

Zobacz także: Prosto z grilla. Low & slow
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2)
heh
2 tyg. temu
Cyt.: "Barana może dopaść kryzys egzystencjonalny. Osoby spod tego znaku zodiaku będą musiały bardzo uważać na to, co mówią." Czyli np. Strzelec nie musi uważać na to co mówi? "Waga może spodziewać się problemów w życiu rodzinnym. Musi uważać na wszelkie pochopne decyzje.". Czyli Strzelec nie musi uważać na wszelkie pochopne decyzje, może szaleć. "Wodnik podczas retrogradacji Merkurego w maju 2022 ... Komunikuj swoje potrzeby i uczucia. Przynajmniej wtedy możesz powiedzieć, że próbowałeś". Czyli Strzelec nie musi komunikować swoich potrzeb i uczuć, a i tak może powiedzieć, że próbował (?!), "Baran, Lew, Waga i Wodnik muszą postępować zatem bardzo ostrożnie. Nieprzemyślane ruchy mogą być brzemienne w skutkach." Czyli Strzelec nie musi postępować bardzo ostrożnie, bo jego nieprzemyślane ruchy nie będą brzemienne w skutkach? Może bezkarnie szaleć? A Koziorożec? A Skorpion? A Panna? A Bliźnięta? Też mogą szaleć jak Strzelec? Boszsz... co za retrogradacja redakcji.
heh
2 tyg. temu
Chyba kogoś tu pogięło. Zretrogradowało. Cofnęło w rozwoju.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić