aktualizacja 

Retrogradacja Merkurego. Te znaki zodiaku muszą być bardzo ostrożne

2
Podziel się:

Bardzo się starasz, ale nic ci nie wychodzi? Być może to zasługa retrogradacji Merkurego. To zjawisko usilnie stara się pokrzyżować plany. Nie można przed nim uciec, ale można się zachowywać w taki sposób, by ograniczyć przykre konsekwencje.

Retrogradacja Merkurego. Te znaki zodiaku muszą być bardzo ostrożne
Zdjęcie poglądowe (Pixabay)

Wszystko się sypie i masz już dość? Retrogradacja Merkurego zdaje się to wyjaśniać. To zjawisko rozpoczęło się 10 maja i zwiastuje spore problemy. Mogą one potrwać nawet do 2 czerwca.

Które znaki zodiaku muszą być bardzo ostrożne w obliczu retrogradacji Merkurego? Barana może dopaść kryzys egzystencjonalny. Osoby spod tego znaku zodiaku będą musiały bardzo uważać na to, co mówią.

Lew przeżyje natomiast publiczne zawstydzenie. "Wszystkie oczy są zwrócone na ciebie, więc trzymaj głowę wysoko i daj z siebie wszystko, ale bądź przygotowany, że coś może pójść nie tak" - ostrzega Pomponik.

Waga i Wodnik będą mieć problemy

Wspomniany serwis zaznacza ponadto, że Waga może spodziewać się problemów w życiu rodzinnym. Musi uważać na wszelkie pochopne decyzje.

Wodnik podczas retrogradacji Merkurego w maju 2022 utraci swoją naturalną pewność siebie, pomimo wysokiego poczucia własnej wartości: czy ktoś w Twoim życiu Cię dewaluuje? Komunikuj swoje potrzeby i uczucia. Przynajmniej wtedy możesz powiedzieć, że próbowałeś - czytamy w serwisie pomponik.pl.

Baran, Lew, Waga i Wodnik muszą postępować zatem bardzo ostrożnie. Nieprzemyślane ruchy mogą być brzemienne w skutkach.

Zobacz także: Prosto z grilla. Low & slow
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić