Tak to wygląda oczami księdza. Nagranie hitem

5

Jak wyglądają uczniowie ściągający na sprawdzianach okiem katechety? W zabawny sposób zobrazował to ksiądz Dariusz Kamiński, prowadzący popularny kanał na TikToku. Kapłan opublikował humorystyczne wideo, które internauci dosłownie pokochali. Zobaczcie sami.

Tak to wygląda oczami księdza. Nagranie hitem
Nagranie księdza rozbawiło internautów (TikTok)

Praca w szkole wiąże się z dużą odpowiedzialnością i nierzadko sporym stresem, ale także z wieloma zabawnymi sytuacjami. Przekonał się o tym ksiądz Dariusz Kamiński, prowadzący lubiany szczególnie przez młodzież kanał "Montenegrus" na TikToku.

Jak ściągają uczniowie? Ksiądz nagrał wideo

W jednym z najnowszych filmów udostępnionych na platformie społecznościowej duchowny odegrał zabawną scenkę. Wcielił się w uczniów, ściągających od siebie podczas klasówki.

"Gdy na sprawdzianie uczniowie komunikują się swoim językiem" - brzmi opis do wideo.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Duchowny ujawnia. "Egzorcysta musi umieć to odróżnić"

Duchowny naprawdę postarał się, by rozbawić swoich nastoletnich fanów. Przebrał się nawet w młodzieżowe ubrania, założył perukę i udawał uczniów rozwiązujących zadania na sprawdzianie.

Z obserwacji księdza Kamińskiego wynika, że ściągająca od siebie na klasówce młodzież porozumiewa się specyficznym językiem, który jest niezrozumiały dla pedagogów. "Szyfr" zobrazował dźwiękami wydawanymi przez różne ptaki.

Film trafił do młodzieży. Został obejrzany już prawie 100 tysięcy razy, a pod nagraniem udostępnionym na TikToku posypały się komentarze od widzów. Większość osób wprost przyznała, że nie mogła powstrzymać śmiechu i podziwia poczucie humoru księdza.

Popłakałam się ze śmiechu.
Ja chcę księdza w mojej parafii.
Uwielbiam księdza poczucie humoru.
Rewelacja - piszą rozbawieni internauci.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić