aktualizacja 

Tak ubrała się do samolotu. Stewardesy próbowały ją wyrzucić

73

Tiktokerka udostępniła nagranie, na którym skarży się na linie lotnicze Alaska Airlines. Twierdzi, że top, który miała na sobie, uznano za niestosowny i... z tego powodu próbowano wyrzucić ją z samolotu! - To nie powinno się wydarzyć - pisze influencerka.

Tak ubrała się do samolotu. Stewardesy próbowały ją wyrzucić
Tiktokerka skarży się na złe traktowanie w samolocie (Pixabay, TikTok)

Tiktokerka, która publikuje materiały w sieci pod pseudonimem "Badbish1078", udostępniła krótkie nagranie z samolotu. Napisała pod nim, że właśnie próbowano wyrzucić ją z samolotu linii Alaska Airlines, ponieważ jej obcisła bluzka z dekoltem była "nieodpowiednia".

"Nieodpowiedni" strój do samolotu? Tiktokerka jest wściekła

W jednym z komentarzy kobieta wyjaśniła, co dokładnie się stało. Okazało się, że przy wejściu do samolotu stewardesy próbowały ją zawrócić, twierdząc, że bluzka, którą ma na sobie, zbyt dużo odsłania. Jednak inny pracownik Alaska Airlines zainterweniował i powiedział, że ze strojem pasażerki wszystko jest w porządku.

Sednem sprawy jest to, że nie powinno się to wydarzyć. Próbowała mnie poniżyć i sprawiła, że poczułam się bardzo niekomfortowo w przestrzeni publicznej - napisała tiktokerka o pracownicy linii lotniczej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Wielki łup nazistów wraca do Polski. Hiszpania odda zrabowane skarby

Budzące kontrowersje nagranie obejrzano już ponad 12 tys. razy. W komentarzach internauci rozpoczęli dyskusję, czy tiktokerka miała rację, czy może powinna dostosować się do panujących zasad. Wiele osób stwierdziło, że jeśli linie lotnicze mają upubliczniony regulamin, to pasażerowie muszą go przestrzegać. Kilka osób jednak broniło zachowania dziewczyny, twierdząc, iż jej strój nie odbiegał od normy.

Ludzie, weźcie się w garść, niczym nie kierujecie. Świat jest pełen zasad, a one dotyczą wszystkich.
To lotnisko, a nie plaża...
Dlaczego linie lotnicze obchodzi to, jak ludzie się ubierają? To nie jest tak, że samolot nie poleci. To nie jest tak, że ​​sprawiasz kłopoty. To absurdalne - czytamy w komentarzach.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Jakie jest wasze zdanie? Czekamy na opinie w sekcji komentarzy!

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić