aktualizacja 

Tyle czasu będzie karmić piersią. Duże poruszenie wpisem Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska po raz kolejny poruszyła wątek naturalnej metody karmienia dzieci. Na słowa aktorki zareagowało wiele internautek. Co piszą?

Tyle czasu będzie karmić piersią. Duże poruszenie wpisem Kaczorowskiej
Agnieszka Kaczorowska (Instagram)

Agnieszka Kaczorowska jest bardzo aktywna na Instagramie. Chętnie dzieli się różnymi przemyśleniami na temat macierzyństwa.

Tym razem postanowiła opublikować post na temat naturalnej metody karmienia dziecka. Ujawniła, jak długo zamierza to czynić w kontekście drugiej córki, a ponadto opisała zaskakującą historię.

Ostatnio podeszła do mnie pani (w realu!) i podziękowała za to, co robię w kwestii promowania karmienia piersią. Zrobiło mi się bardzo miło. Dlatego po raz kolejny zachęcam mamuśki do karmienia piersią. Cudowna sprawa! - podkreśliła na początku wpisu.

Następnie przeszła do kolejnego wątku. "A kiedy skończyć? Gabrysia ma dziewięć i pół miesiąca i ja też spotkałam się z pytaniem "To ty nadal karmisz?". Do roku będę karmić na pewno, bo nie chcę wprowadzać mleka modyfikowanego. Emilkę karmiłam 16 miesięcy" - dodała.

I rozumiem, jeśli ktoś chce skończyć wcześniej lub karmić dużo dłużej. Wszystkie decyzje podyktowane sercem są dobre, ponieważ wprowadzają do życia spokój, a to moim zdaniem najcenniejszy zasób rodzicielstwa - podsumowała.

Duże poruszenie po wpisie Agnieszki Kaczorowskiej

Wpis Agnieszki Kaczorowskiej wywołał niemałe poruszenie. Co piszą internautki w reakcji na jej słowa? Wiele z nich dzieli się własnymi doświadczeniami.

Karmienie piersią jest super, nie zaprzeczam, tylko szkoda, że tak mało się mówi o tym jakie to trudne. Nie każda kobieta umie karmić i nie każde dziecko od razu się umie przystawić do piersi. U nas było mega trudno
Ja swoją trzylatkę jeszcze karmię, ale mam problem z odstawieniem
Jak dobrze na słupie reklamowym (przestrzeń IG) przeczytać wpis promujący coś, co mamy "za darmo", zamiast bzdury typu "nieważne czym karmisz, ważne żeby nie było głodne"
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Monika Chwajoł chwali się bliską relacją z Danutą Martyniuk
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić