aktualizacja 

W 2001 roku zawojowała świat. 4 lutego skończyła 48 lat. Jak dziś wygląda?

50

Jedna z najbardziej znanych Australijek w show-biznesie. Natalie Imbruglia, bo o niej mowa, zawojowała świat jako aktorka i piosenkarka. Fanów zachwycały nie tylko liczne talenty gwiazdy, lecz także zjawiskowa uroda. 4 lutego skończyła 48 lat i nadal wygląda jak milion dolarów!

W 2001 roku zawojowała świat. 4 lutego skończyła 48 lat. Jak dziś wygląda?
Natalie Imbruglia zrobiła międzynarodową karierę. Co dzisiaj porabia? (Getty Images)

Natalie Imbruglia zdobyła sławę dzięki występowi w kultowym już serialu "Sąsiedzi". Nie była jedyną australijską gwiazdą, która w ten sposób dała się poznać światowej publiczności. Wręcz przeciwnie, podobną drogę przeszli jej kolega i koleżanka po fachu – Jason Donovan i Kylie Minogue.

Natalie Imbruglia dziś. 4 lutego skończyła 48 lat, jak wygląda?

Australijka z impetem wkroczyła w nowe milenium, w 2001 roku wydając swoją drugą już płytę "White Lilies Island". Zarówno w jej ojczyźnie, jak i Stanach Zjednoczonych album osiągnął status złotej płyty. Imbruglia nie zaniedbywała również grania, pojawiając się m.in. w hicie "Johnny English".

Co dziś robi Natalie Imbruglia? Australijka poświęca czas nie tylko karierze, lecz także rodzinie. Zaledwie cztery lata temu podzieliła się radosną wiadomością, że została mamą – powitała na świecie syna Maksa Valentine’a. Regularnie publikuje też nowe utwory, z których w ubiegłym roku ukazał się m.in. "Nothing Missing".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Gwiazdy Jacka Kurskiego. Wylansował kilka nazwisk

Mimo upływu lat Natalie Imbruglia sprawia wrażenie, jak gdyby czas się jej nie imał. Wręcz przeciwnie, nadal zachwyca nie tylko ładną buzią, lecz także perfekcyjną figurą. Mają o tym okazję przekonać się zwłaszcza osoby, które uczęszczają na koncerty dziś 48-letniej Australijki.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Natalie Imbruglia poświęca uwagę nie tylko życiu zawodowemu i prywatnemu. Australijka jest również znana ze swego zaangażowania w akcje charytatywne. Ma na koncie m.in. udział w Kampanii Przeciwko Ubóstwu oraz Walki z przetoką dróg rodnych – w ramach tej drugiej zdecydowała się nawet na wyjazd do Afryki.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić