Wróciła z wojska i zrobiła babci niespodziankę. Reakcja wyciska łzy

23

18-latka zrobiła niesamowitą niespodziankę swojej babci. Po sześciu miesiącach służby w wojsku dziewczyna powitała seniorkę w drzwiach z bukietem kwiatów w dłoni. Reakcja zszokowanej babci jednocześnie bawi i wzrusza do łez. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Wróciła z wojska i zrobiła babci niespodziankę. Reakcja wyciska łzy
Babcia była w szoku na widok wnuczki (YouTube)

18-letnia Lindsey Elceser wróciła do domu w Rock Island w stanie Illinois po sześciu miesiącach spędzonych w wojsku. Dziewczyna chciała zrobić miłą niespodziankę swojej wytęsknionej babci, dlatego nie poinformowała jej wcześniej o swoim powrocie.

Babcia nie zapomni tego dnia do końca życia

Lindsey wszystko dokładnie zaplanowała. Od razu po przyjeździe poprosiła bliskich, by zaprosili jej niczego niepodejrzewającą babcię Kathy do mieszkania, gdzie 18-latka czekała już z bukietem pięknych kwiatów. Gdy kobieta zapukała do drzwi, otworzyła jej długo niewidziana wnuczka, ubrana w wojskowy mundur.

Kathy Elceser nie mogła uwierzyć własnym oczom. Rodzina sfilmowała niepowtarzalną sytuację i wrzuciła do sieci nagranie, ukazujące reakcję szczęśliwej babci. Radość kobiety była tak silna, że na widok ukochanej wnuczki krzyknęła wniebogłosy i wyrzuciła z rąk tackę z kubeczkami pełnymi kawy. Wzruszone kobiety wpadły sobie w objęcia.

Emocjonalne wideo szybko stało się viralowe. Lindsey sama była zaskoczona aż tak żywą reakcją swojej babci. W rozmowie z "Daily Mail" przyznała, że była niezwykle podekscytowana spotkaniem z babcią po długich miesiącach rozłąki. "Moja babcia i ja jesteśmy bardzo blisko" - zdradziła portalowi.

Zobacz także: "Mój mały głos, wielka sprawa". Co dzieci wiedzą o babci i dziadku? Jakie życzenia im składają?
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić