Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
OSK
|

Zrobiła to przed ślubem siostry. Była wściekła, gdy się dowiedziała

12
Podziel się:

Siostry pokłóciły się po tym, jak jedna z nich ogłosiła w przeddzień ślubu drugiej, że oświadczyła się swojemu chłopakowi. Siostra, która bierze ślub, oskarżyła drugą o to, że przyćmiła jej wesele swoją wiadomością.

Zrobiła to przed ślubem siostry. Była wściekła, gdy się dowiedziała
Siostra, która planowała ślub, oskarżyła swoje rodzeństwo o to, że ukradło jej ceremonię. (Adobe Stock)

Istnieje niepisana zasada, która mówi o tym, że nigdy nie powinno się ogłaszać ważnych wydarzeń z życia, takich jak zaręczyny czy ciąża, na czyimś ślubie, ponieważ to wielki dzień tych osób. Tego typu ogłoszenia mogą zaś poczekać kilka dni po ceremonii. 

Zaręczyny dzień przed ślubem siostry

Jedna z kobiet oświadczyła się swojemu chłopakowi dzień przed ślubem swojej siostry. Nie zapomniała powiedzieć o tym większości swojej najbliższej rodziny w dniu oświadczyn. 

W poście zamieszczonym na portalu Reddit kobieta wyjaśniła, że ona wraz z jej narzeczonym są razem od pięciu lat i dzień przed ślubem siostry świętują swoją rocznicę. 

By zaręczyny były bardziej niezapomniane, kobieta zdecydowała się na to, by oświadczyć się w dniu swojej rocznicy i natychmiast podzieliła się informacją z najbliższymi na rodzinnym czacie grupowym. Napisała:

Piąta rocznica moja i mojego partnera wypadała 21-go, na dzień przed ślubem mojej siostry. Postanowiłam oświadczyć się w dniu rocznicy, aby była jeszcze bardziej niezapomniana.

I dodała: 

Kiedy wróciłam do domu, ogłosiłam nasze zaręczyny na naszym czacie grupowym, z sześcioma osobami – moimi rodzicami, siostrą, jej ówczesnym narzeczonym, teraz mężem, bratem i babcią. Wszyscy nam serdecznie gratulowali, łącznie z moją siostrą.

Ukradła siostrze uroczystość

Kobieta nie ogłosiła swoich zaręczyn na weselu następnego dnia, a tylko podzieliła się informacją z najbliższą rodziną, jednak jej siostra wciąż była wściekła za to, że ta "ukradła jej uroczystość". Dalej w poście czytamy:

Ale potem moja siostra wysłała mi prywatną wiadomość, że została zraniona, że ​​ukradłam jej uroczystość, oświadczając się w przeddzień jej ślubu. Powiedziała, że ​​powinnam przynajmniej poczekać z ogłoszeniem tej wiadomości. Byłam szczerze zszokowana i powiedziałam jej, że nie planuję ogłaszać zaręczyn na jej ślubie ani czegoś takiego głupiego, po prostu powiedziałam rodzinie, ale mnie nie słuchała.

Kobieta poskarżyła się na to, w jaki sposób potraktowała ją siostra:

Następnego dnia byłam druhną i przez cały czas zachowywała się przy mnie bardzo chłodno, zwłaszcza gdy ludzie z czatu grupowego gratulowali mi entuzjastycznie.

Komentatorzy postu na Reddicie w dużej mierze byli ze sobą zgodni, ponieważ wielu z nich wskazywało, że chociaż kobieta nie popełniła błędu, aby oświadczyć się w znaczący dzień, powinna była poczekać, aby powiedzieć o tym swojej rodzinie.

Jeden z użytkowników napisał:

Nie ma problemu z zaręczynami w niezapomnianej dla Ciebie dacie! Ale mogłeś poczekać 48 godzin z ogłoszeniem. Ogłoszenie na dzień przed jej ślubem było podłe.
Zobacz także: Żyła z ukochaną na góralskim weselu. W pewnym momencie zrobił to!
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(12)
rex
miesiąc temu
biedak powiedział tak bo myślał że skoro przed nim uklękła to coś mu zrobi A teraz będzie cierpiał.
derek
miesiąc temu
Nie wiem jak by moje życie wyglądało bez tej wiadomości.
belfer
miesiąc temu
Typowy przykład egoizmu i snobizmu nie potrafi cieszyć się czyjąś radością, przecież to nie umniejsza radości wesela
rossi
miesiąc temu
Pierdoły i bzdury
osiem gwiazde...
miesiąc temu
Uklękła przed partnerem i mu się oświadczyła ... nie ładnie mówić z pełnymi ustami.
Inka
miesiąc temu
CYRK🤣🤮🤣🤮🤣🤮
Gość
miesiąc temu
Powinna poczekać aż on jej się oświadczy. Wtedy miałaby co świętować bo przecież on też wiedział o tej dacie i tego nie zrobił. Zwyczajnie pozazdrościła własnej siostrze. Jakby nie mogła dać sobie na wstrzymanie.
Matka
miesiąc temu
Piaskownica
Mc2
miesiąc temu
Ot, nie mają ludzie prawdziwych problemów... Żenada.
Ciekawe
miesiąc temu
Ale co? Uklękła przed nim i pierścionek zaręczynowy na "palec'' mu włożyła?
Niedowiary
miesiąc temu
W zasadzie nie jestem wielką tradycjonalistką ale oświadczać się facetowi? To chyba desperata która bała się że jej chłopak nigdy się nie zdecyduje
Haha
miesiąc temu
Niech ona ogłosi w dniu ślubu siostry że jest w ciąży... Nawet jeśli kilka dni później powie że jednak fałszywy alarm...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić