Zrobiła to przed ślubem siostry. Była wściekła, gdy się dowiedziała

14

Siostry pokłóciły się po tym, jak jedna z nich ogłosiła w przeddzień ślubu drugiej, że oświadczyła się swojemu chłopakowi. Siostra, która bierze ślub, oskarżyła drugą o to, że przyćmiła jej wesele swoją wiadomością.

Zrobiła to przed ślubem siostry. Była wściekła, gdy się dowiedziała
Siostra, która planowała ślub, oskarżyła swoje rodzeństwo o to, że ukradło jej ceremonię. (Adobe Stock)

Istnieje niepisana zasada, która mówi o tym, że nigdy nie powinno się ogłaszać ważnych wydarzeń z życia, takich jak zaręczyny czy ciąża, na czyimś ślubie, ponieważ to wielki dzień tych osób. Tego typu ogłoszenia mogą zaś poczekać kilka dni po ceremonii. 

Zaręczyny dzień przed ślubem siostry

Jedna z kobiet oświadczyła się swojemu chłopakowi dzień przed ślubem swojej siostry. Nie zapomniała powiedzieć o tym większości swojej najbliższej rodziny w dniu oświadczyn. 

W poście zamieszczonym na portalu Reddit kobieta wyjaśniła, że ona wraz z jej narzeczonym są razem od pięciu lat i dzień przed ślubem siostry świętują swoją rocznicę. 

By zaręczyny były bardziej niezapomniane, kobieta zdecydowała się na to, by oświadczyć się w dniu swojej rocznicy i natychmiast podzieliła się informacją z najbliższymi na rodzinnym czacie grupowym. Napisała:

Piąta rocznica moja i mojego partnera wypadała 21-go, na dzień przed ślubem mojej siostry. Postanowiłam oświadczyć się w dniu rocznicy, aby była jeszcze bardziej niezapomniana.

I dodała: 

Kiedy wróciłam do domu, ogłosiłam nasze zaręczyny na naszym czacie grupowym, z sześcioma osobami – moimi rodzicami, siostrą, jej ówczesnym narzeczonym, teraz mężem, bratem i babcią. Wszyscy nam serdecznie gratulowali, łącznie z moją siostrą.

Ukradła siostrze uroczystość

Kobieta nie ogłosiła swoich zaręczyn na weselu następnego dnia, a tylko podzieliła się informacją z najbliższą rodziną, jednak jej siostra wciąż była wściekła za to, że ta "ukradła jej uroczystość". Dalej w poście czytamy:

Ale potem moja siostra wysłała mi prywatną wiadomość, że została zraniona, że ​​ukradłam jej uroczystość, oświadczając się w przeddzień jej ślubu. Powiedziała, że ​​powinnam przynajmniej poczekać z ogłoszeniem tej wiadomości. Byłam szczerze zszokowana i powiedziałam jej, że nie planuję ogłaszać zaręczyn na jej ślubie ani czegoś takiego głupiego, po prostu powiedziałam rodzinie, ale mnie nie słuchała.

Kobieta poskarżyła się na to, w jaki sposób potraktowała ją siostra:

Następnego dnia byłam druhną i przez cały czas zachowywała się przy mnie bardzo chłodno, zwłaszcza gdy ludzie z czatu grupowego gratulowali mi entuzjastycznie.

Komentatorzy postu na Reddicie w dużej mierze byli ze sobą zgodni, ponieważ wielu z nich wskazywało, że chociaż kobieta nie popełniła błędu, aby oświadczyć się w znaczący dzień, powinna była poczekać, aby powiedzieć o tym swojej rodzinie.

Jeden z użytkowników napisał:

Nie ma problemu z zaręczynami w niezapomnianej dla Ciebie dacie! Ale mogłeś poczekać 48 godzin z ogłoszeniem. Ogłoszenie na dzień przed jej ślubem było podłe.
Zobacz także: Żyła z ukochaną na góralskim weselu. W pewnym momencie zrobił to!
Autor: OSK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić