o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Anna Jankowska
|
aktualizacja

Valorant. Skąd można pobrać grę?

0
Podziel się

Premiera Valorant. Darmowa gra twórców LoL-a jest już dostępna do ściągnięcia. Z okazji premiery Riot Games przygotował również dużą aktualizację wprowadzającą liczne zmiany względem wersji testowej.

Valorant. Skąd można pobrać grę?
(Twitter.com)
bDIehMeZ

We wtorek odbyła się premiera gry Valorant. Wersja beta strzelanki cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ograniczonej liczby graczy, a teraz każdy będzie mógł w nią zagrać. Riot Gams stworzył tytuł, który może stać się poważnym konkurentem dla gier, z których czerpie inspirację – Overwatch oraz Counter Strike: Global Offensive.

Valorat – zmiany w patchu 1.0

W związku z premierą gry twórcy przygotowali dużą aktualizację, która przyniosła następujące zmiany:

  • nowa mapa – Ascent
  • nowa postać – Reyna
  • zmiany agentów: Sage, Omen, Phoenix, Raze i Jett
  • przebudowano mapę Split (porównanie na poniższej grafice).
bDIehMfb

Wszystkie konta graczy zostały wyzerowane przed premierą. Postępy z wersji testowej nie zostaną zachowane, w przeciwieństwie do skórek i przedmiotów zakupionych przez graczy za prawdziwe pieniądze. W nową grę można zagrać na stronie Valorant.

Tryb rankingowy zostanie wprowadzony w kolejnych patchach. Riot Games chce, żeby gracze bez presji poznali mechanikę gry oraz umiejętności poszczególnych postaci. Tryb rywalizacji zostanie wprowadzony dopiero, gdy gra będzie działać stabilnie. Trwają prace nad usunięciem "niewidzialnych ścian" i miejsc kolizji na różnych mapach – zmiany będą wprowadzane w kolejnych łatkach.

bDIehMfh

Riot Games przyznaje, że nie wszystkie znane błędy zostały naprawione przed premierą. Nad każdym z nich trwają prace i będą naprawiane w kolejnych aktualizacjach. Pełną listę zmian, jakie przyniósł patch 1.0 znajdziecie na stronie Valorant.

Zobacz też: Zobacz start misji NASA i SpaceX. To historyczny moment

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDIehMfi
bDIehMfC
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić