Mateusz Kaluga
Mateusz Kaluga| 
aktualizacja 

Rowerzysta pożałował. Nagranie z Warszawy

668

Na znanym profilu ukazującym zachowania kierowców na polskich drogach pojawiło się kolejne nagranie. Tym razem rowerzysta zaatakował kierującego samochodem, który wcześniej nie ustąpił pierwszeństwa. Doszło do bójki na środku ruchliwej drogi.

Rowerzysta pożałował. Nagranie z Warszawy
Bójka rowerzysty z kierowcą w Warszawie. (Facebook, Stop Cham)

Dzięki kanałowi "Stop Cham" w serwisie YouTube, który subskrybuje 550 tys. osób, regularnie dowiadujemy się o nietypowych lub groźnych wydarzeniach na polskich drogach. Do jednego z takich doszło w Warszawie.

Na wideo, które zostało umieszczone w sieci, widzimy kabriolet, który jadąc na ulicy Okopowej wymusił pierwszeństwo na rowerzyście i nie zatrzymał się, co uczynił biały van obok niego.

Kierujący pojechał kilkaset metrów dalej i zatrzymał się na światłach. Rowerzysta postanowił ruszyć dalej i wymierzyć sprawiedliwość.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wtargnął z młotkiem na komisariat. Moment akcji nagrała kamera

Bójka kierowcy z rowerzystą

Wszystko dzieje się chwilę po zatrzymaniu na światłach. Rowerzysta postanowił ukarać nieuważnego kierowcę. Najpierw podjeżdżając rowerem, chciał zabrać czapkę z daszkiem. Krążył wokół auta jakby był na wolnym parkingu.

Między mężczyznami doszło do utarczki słownej, a chwilę później do pierwszej wymiany ciosów. Kierowca kabrioletu chciał odjechać, bo zapaliło się zielone światło, jednak nagle wysiadł i zaczęło się najgorsze.

Obaj mężczyźni zaczęli okładać się ciosami, jakby nie zważając na to, że obok są inne samochody, zapaliło się zielone światło. Bijąc się, zajmowali dwa pasy ruchu.

Oburzeni internauci

Wideo udostępnione w mediach społecznościowych szybko zyskało rozgłos. Wielu internautów postanowiło skorzystać z możliwości i zostawiło komentarz.

"Abstrahując od stylu walki obu panów, to rowerzyście ewidentnie należał się facelifting", "Rowerzysta ewidentnie już nikogo nie zaatakuje", "Obaj powinni być odseparowani od normalnego społeczeństwa", "Niezależnie czy i kto w ogóle tutaj zawinił, rowerzysta mógł ręce trzymać na wodzy - co to za manewr z podjechaniem i trącaniem po głowie/czapce kierowcę cabrio"
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić