aktualizacja 

13-latka "w ciąży z 10-latkiem". Tak dziś wygląda życie słynnej Darii

To zszokowało opinię publiczną. W 2020 roku 13-letnia wówczas Rosjanka -Daria Sudnisznikowa - przyznała, że jest w stanie błogosławionym. Jako ojca swojego dziecka wskazywała zaledwie 10-letniego kolegę. Po porodzie córeczki Emilki została z nią jednak całkiem sama. Szybko po raz drugi zaszła w ciążę. Tak teraz wygląda życie 16-latki.

13-latka "w ciąży z 10-latkiem". Tak dziś wygląda życie słynnej Darii
Zaszła w ciążę, gdy miała 13 lat. (Instagram, nydadasaq)

Jak przypomina teraz "Fakt", w 2020 roku Daria Sudnisznikowa wyznała bliskim, że zaszła w ciążę z 10-letnim Wanią. Zakochani nie kryli radości. O ich losie usłyszały media na całym świecie. Wielu specjalistów otwarcie poddawało w wątpliwość, by chłopiec w takim wieku był zdolny do poczęcia dziecka.

Po porodzie dumny 10-latek odebrał ukochaną ze szpitala. Zjawił się w placówce z kwiatami. Wtedy dziewczyna przyznała jednak, że do ciąży doszło w wyniku gwałtu. Skrzywdzić miał ją 15-latek z osiedla. Daria kilka razy zmieniała tę wersję. To zupełnie nie przeszkadzało Wanii. Deklarował pomoc w wychowaniu przybranej córki - Emilii.

Po zaledwie miesiącu Wania zmienił zdanie, bo ojcostwo mu się znudziło. Odszedł od dziewczyny, ale Daria długo nie płakała. Związała się bowiem z 17-letni Maximem. Chwilę później była już w drugiej ciąży. O wszystkim na bieżąco informowała na koncie na Instagramie. Zapewniała, że urodzi dziecko.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Oto co szykuje Putin. Gen. Pacek podał datę

Po czasie przekazała fanom, że jednak poddała się aborcji. Wskazywał na kilka powodów tej decyzji. "Tłumaczyła to względami zdrowotnymi, ale nie tylko. Ujawniła, że Maxim zmienił zdanie w kwestii pomocy przy dziecku. Miał także stosować wobec niej przemoc!" - czytamy na "Fakt.pl".

Miała być w ciąży z 10-latkiem. Dziś samotnie wychowuje córkę

Okazuje się, że Daria aktualnie jest samotną matką. Ma ponoć dobrze sobie radzić z rodzicielskimi obowiązkami. Rok temu zakończyła naukę w szkole. Niedawno świętowała trzecie urodziny córki.

Na Instagramie zgromadziła wielu fanów. Obserwuje ją obecnie 114 tysięcy użytkowników.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić