aktualizacja 

37 lat małżeństwa. Katarzyna Żak o tym, czego zazdrości innym kobietom

9

Katarzyna Żak i Cezary Żak uważani są za zgraną parę. Teraz żona aktora postanowiła ujawnić, co - w jej ocenie - jest kluczem do udanego związku. Opowiedziała ponadto o małżeńskich kryzysach.

37 lat małżeństwa. Katarzyna Żak o tym, czego zazdrości innym kobietom
Cezary Żak, Katarzyna Żak (AKPA)

Katarzyna i Cezary Żakowie uznawani są za bardzo dobrze dobraną parę. Małżonkowie często razem pracują, a w wolnym czasie wyjeżdżają m.in. na Mazury. Właśnie tam mają dom nad jeziorem.

Co jakiś czas media donoszą o kryzysach w ich związku. Na szczęście Żakowie mają patent na to, by radzić sobie w trudniejszych momentach. Katarzyna i Cezary kroczą wspólnie przez życie już od blisko 37 lat. W czym tkwi ich recepta na szczęście?

Kiedy wychodzisz z domu, w którym miłość, wierność, uczciwość to fundament, potem żyjesz w zgodzie z tymi wartościami, bo inaczej nie potrafisz. Podobnie Cezary - z domu wyszedł wyposażony w mocny kręgosłup, byle wiatr nie jest w stanie go złamać. Jesteśmy razem od 39 lat, pod koniec sierpnia będziemy świętować 37. rocznicę ślubu, a mój mąż potrafi mnie zachwycić jak nikt inny. Myślę, że miłość polega na nieustannym zachwycie. A jak kochasz, to nie masz problemu z wiernością - powiedziała Katarzyna Żak w rozmowie ze "Show".

Żona aktora wyznała też, że niegdyś miała problem z zazdrością. Uważała, że jest to nieuniknione, jeśli kogoś się kocha.

Ile czasu i energii zmarnowałam przez takie myślenie! Na szczęście dziś jako dojrzała kobieta staram się obiektywnie przyglądać naszym relacjom - zaznaczyła.

"Tysiące kompleksów" Katarzyny Żak

Z zazdrości Katarzyna Żak już się wyleczyła. Nie ukrywa jednak, że obecnie ma "tysiące kompleksów".

Mam tysiące kompleksów, jak większość kobiet. Ale jeśli czegoś zazdroszczę innym kobietom, to talentów, którymi ja nie zostałam obdarzona. Chciałabym umieć robić wiele rzeczy, ale niestety brak mi wytrwałości, na wiele umiejętności jest już za późno - spostrzegła w rozmowie ze "Show".
Zobacz także: Celebryci walczą z inflacją, a Pazurowie łamią prawo przez kabanosy
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić