4 mln wyświetleń. Wpadka podczas transmisji na żywo

33

Do mrożących krew w żyłach zdarzeń do szło na żywo na antenie telewizji WSAZ. Podczas łączenia się ze studiem dziennikarka została potrącona przez samochód. Wstała i kontynuowała swoją relację.

4 mln wyświetleń. Wpadka podczas transmisji na żywo
Dziennikarka na wizji została potrącona przez samochód. (Twitter.com)

Tori Yorgey ten dzień w pracy zapamięta pewnie na długo. W środę wieczorem realizowała materiał dla stacji WSAZ. Opowiadała o awarii wodociągów w mieście Dunbar (Wirginia Zachodnia, USA). Podczas gdy zdawała relację na żywo potrącił ją samochód. Nagranie ze zdarzenia trafiło do sieci w piątek, od tamtej pory na samym Twitterze ma ponad 4 miliony wyświetleń.

Właśnie zostałam potrącona przez samochód, ale wszystko ze mną w porządku, Tim - odpowiedziała dla studia po zdarzeniu.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Kobieta kierująca autem wysiadła i zapytała dziennikarkę, czy wszystko w porządku. Ta wstając. Odpowiedziała jej, poprawiła kamerę i kontynuowała swoją relację na żywo dalej.

Wszystko w porządku. To telewizja na żywo dla ciebie. Wszystko dobrze. W koledżu też zostałam tak potrącona przez samochód - odpowiedziała kierowcy dziennikarka wstając z ziemi.

Uwagę przykuła również reakcja prowadzącego. Tim Irr nie pokazał po sobie zbyt wielu emocji, internauci zauważyli, że na jego twarzy maluje się raczej zdziwienie niż zmartwienie. Prowadzący odpowiedział na Twitterze, że nie wiedział, co się stało z Tori, bo nie widział obrazu, połączenie było głosowe.

Zobacz także: Piąta fala rośnie w siłę. Lekarz apeluje do Polaków
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić