54-letnia Przetakiewicz świeci pośladkami. "To jest moja nowa era"

87

Joanna Przetakiewicz opublikowała w sieci nowe zdjęcia, na których mocno wyeksponowała pośladki i nogi. Jednocześnie celebrytka zaznaczyła, że wiek nie powinien mieć znaczenia dla żadnej kobiety.

54-letnia Przetakiewicz świeci pośladkami. "To jest moja nowa era"
Joanna Przetakiewicz (AKPA)

Joanna Przetakiewicz jest bardzo przedsiębiorczą kobietą. W latach 90. założyła jedną z pierwszych w Polsce klinik dentystycznych, natomiast w 2010 roku wystartowała z marką odzieżową.

Projektantka nie zamierza osiadać na laurach. Wciąż podejmuje się nowych inicjatyw. W 2018 roku zapoczątkowała ruch społeczny Era Nowych Kobiet. To fundacja jednocząca i wspierająca płeć piękną.

Celebryka jest bardzo aktywna na Instagramie. Porusza tam kwestie istotne z punktu widzenia kobiet, a do tego co jakiś czas chwali się świetną formą. Tak było również tym razem.

54-latka odsłoniła długie nogi, a poza tym wyeksponowała pośladki. Do śmiałych zdjęć załączyła wymowny opis.

Przetakiewicz apeluje do kobiet: Nie róbcie sobie tego

W opisie celebrytka wyjawiła, że otrzymała wiadomość od kobiety, która skończyła 50 lat. "Napisała: …już mi nic nie potrzeba. Niech młodzi się cieszą życiem'. Kochane moje dziewczyny, nie róbcie sobie tego. Nie ma znaczenia, czy macie 20, 30 czy 50 lat" – czytamy we wpisie Joanny.

Przetakiewicz uważa, że w każdym wieku można czuć się bardzo dobrze. Ocenia, że umiar to stara era.

Mam 54 lata. Jestem hedonistką od zawsze. Mówię o tym otwarcie. To jest moja nowa era. Żeby kobiety przestały się bać chcieć oraz oczekiwać. Żeby chciały, umiały zadbać o swoje potrzeby i marzenia. Żeby czuły się spełnione i niezależne - podkreśla projektantka.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić