Bardowscy z "Rolnik szuka żony" budują dom w Polsce. Już żałują

3

Anna i Grzegorz Bardowscy, znani z programu "Rolnik szuka żony", od jakiegoś czasu budują swój wymarzony dom. Niestety, nie wszystko idzie zgodnie z planem. Ostatnio rolniczka wyznała, że jednego już żałuje.

Bardowscy z "Rolnik szuka żony" budują dom w Polsce. Już żałują
Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się dzięki programowi TVP (AKPA)

W styczniu miną dwa lata odkąd Anna i Grzegorz Bardowscy rozpoczęli budowę domu. Uczestnicy 2. edycji programu "Rolnik szuka żony" nie ukrywali, że tak jak powiększyła im się rodzina, tak i zapragnęli powiększyć swoje cztery kąty. Niestety, droga do wymarzonego domu wcale nie jest ani prosta, ani szybka.

Bardowscy na bieżąco relacjonują postępy z prac w mediach społecznościowych i jak doskonale wiedzą ich fani, ostatnimi czasy budowa przysparza im wiele problemów.

Zobacz także: Te pary rozstały się po udziale w "Rolnik szuka żony"

Źródłem jednego z nich są m.in. balkony, o których tak bardzo marzyła rolniczka. Dziś wyznała, że już żałuje, że się tak przy nich upierała.

Przed nami trudne decyzje. Teraz już wiem, że gdybym drugi raz miała budować dom, byłby to dom bez balkonów. Naprawdę. Sporo problemów jest, kosztownych rozwiązań. Trudny temat - przyznała na Instastories Bardowska.

Jak można sądzić z relacji rolniczki, problemów przysparza nie tylko wykonanie, ale koszty. Miejmy nadzieję, że efekt końcowy wynagrodzi rolnikom wszelkie niedogodności, jakich Bardowscy doświadczyli podczas budowy.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić