aktualizacja 

Bieniuk zabrał głos ws. filmu o Annie Przybylskiej. Szczere wyznanie

12

Siedem lat temu środowisko aktorskie pogrążyło się w żałobie. Właśnie wtedy zmarła Anna Przybylska, która przegrała walkę z nowotworem. Teraz pojawiły się istotne informacje dotyczące aktorki.

Bieniuk zabrał głos ws. filmu o Annie Przybylskiej. Szczere wyznanie
Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk (AKPA, AKPA)

Przybylską pokonał nowotwór trzustki. Aktorka zmarła w wieku 36 lat, pozostawiając trójkę dzieci i zakochanego w niej Jarosława Bieniuka.

Krótko po śmierci Anny Przybylskiej pojawiły się plotki dotyczące filmu o jej życiu. Konkretów jednak dość długo brakowało, choć pewne przymiarki jak najbardziej miały miejsce.

Na jakiś czas ten wątek totalnie przycichł. Aż do teraz. Jarosław Bieniuk przekazał za pośrednictwem Instagrama wręcz przełomowe informacje.

"Mogę dzisiaj oficjalnie potwierdzić"

To już absolutnie pewne. Powstanie film dokumentalny na temat Anny Przybylskiej. "Moi Drodzy, wrzucając ten krótki teaser, mogę dzisiaj oficjalnie potwierdzić, że powstanie film dokumentalny o Ani. Dla mnie i dla mojej Rodziny będzie to najważniejszy, ale pewnie i najtrudniejszy film w życiu…" - pisze Bieniuk.

Dziękuję Michałowi Bandurskiemu i Krystianowi Kuczkowskiemu za 6 lat cierpliwości. Myślę, że dopiero dzisiaj jesteśmy na to gotowi… - podsumowuje.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić