aktualizacja 

Camilla nie gryzła się w język ws. Kate. "Nie pasuje do rodziny"

110

Jeszcze przed tym, jak książę Wiliam i Kate Middleton wzięli ślub, para przechodziła dość poważny kryzys. Kiedy doszło wówczas do tymczasowego rozstania, z faktu tego ucieszyła się Camilla, żona obecnego króla Karola III. Okazuje się, że miała wprost stwierdzić, iż Kate "nie nadaje się do brytyjskiej rodziny królewskiej".

Camilla nie gryzła się w język ws. Kate. "Nie pasuje do rodziny"
Kate Middleton, żona następcy brytyjskiego tronu jest pierwszą kobietą z klasy robotniczej. (Getty Images,, 2022 Samir Hussein)

Żona króla Karola III przez wiele lat nie była lubiana przez brytyjskie społeczeństwo. Gdy zastąpiła na królewskim dworze księżną Dianę, spadła na nią ogromna fala krytyki. Z czasem jednak sprawa uspokoiła się, a obecnie Camilla nie mierzy się już z tak ogromnym brakiem sympatii ze strony Brytyjczyków. 

Księżna Kate nie była mile widziana w brytyjskiej rodzinie królewskiej

Książę William był w związku z Kate Middleton przez 6 lat. W tym czasie ich związek przechodził poważny kryzys, co spowodowało, że w 2007 roku para rozstała się. Znawcy brytyjskiej rodziny królewskiej wskazują jednak na to, że z całej sytuacji zadowolona była obecna królowa-małżonka Camilla. Jej zdaniem Kate nie była wystarczająco dobrze urodzona, by być żoną następcy tronu. - czytamy w serwisie Plejada.

Uważa się, że Camilla jest snobką - całą sprawę komentuje Chistopher Andersen w rozmowie z serwisem The Daily Beast. - Camilla mówiła, że jest dziedziczką Alice Keppel, jej prababki, kochanki Edwarda VII - dodaje mężczyzna.

Camilla miała wobec tego sądzić, że Kate Middleton nie jest wystarczająco dobra dla księcia Williama. "Patrzyła na nią jak na osobę, która nie jest godna wstąpienia do rodziny królewskiej" - komentuje Christopher Anderson. 

Po kryzysie w związku Kate Middleton i księcia Williama nie ma dzisiaj jednak ani śladu. Para pobrała się 29 kwietnia 2011 roku i obecnie ma trójkę dzieci. Kate Middleton, żona następcy brytyjskiego tronu jest pierwszą kobietą z klasy robotniczej, która została wprowadzona do brytyjskiej rodziny królewskiej. 

Zobacz także: Księżna Kate świadkiem w sądzie w sprawie księżnej Meghan?
Autor: WEG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić