Chłopak Julii Wieniawy kosi miliony. Tak zarabia Nikodem Rozbicki

117

Ogromna popularność Julii Wieniawy pomaga Nikodemowi Rozbickiemu. Aktor otrzymuje sporo intratnych propozycji. Zarobki 29-latka przyprawiają o zawrót głowy. Z pewnością wiele osób mu zazdrości!

Chłopak Julii Wieniawy kosi miliony. Tak zarabia Nikodem Rozbicki
Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa (AKPA)

Nikodem Rozbicki jest chłopakiem Julii Wieniawy, którą uznaje się za jedną z najpopularniejszych młodych celebrytek. Dodatkowo jest przepiękna. Można się więc domyślać, że koledzy z branży zazdroszczą Rozbickiemu.

Wieniawa cieszy się dużą popularnością, ale trzeba podkreślić, że charakteryzuje ją również zaradność. Jest bardzo przedsiębiorcza i gdy tylko zabierze się za jakiś projekt, to już wiadomo, że osiągnie następny spektakularny sukces.

Julka otrzymuje wiele propozycji zawodowych, czym "zaraziła" Rozbickiego. Od momentu, w którym zaczął pojawiać się u boku Wieniawy, jest wręcz rozchwytywany!

Nikodem Rozbicki zgarnia miliony!

"Super Express" spostrzega, że w ostatnich miesiącach Rozbicki uczestniczył aż w ośmiu produkcjach filmowych. W kilku z nich dostał główne role. Chodzi o m.in. "Dom wybranych", "Bracia" czy "Rodzina na Maxa".

Tabloid zaznacza, że za jeden film może zgarnąć nawet 300 tys. zł. Łatwo zatem policzyć, że za wszystkie zarobi około 2 mln!

To jednak nie wszystko. Ukochany Wieniawy zarabia bowiem również na promowaniu marki Ralph Lauren, a poza tym jest ambasadorem Mercedesa.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić