Intymne szczegóły z życia Kurdej-Szatan. Tak wyglądał jej pierwszy raz

1295

Barbara Kurdej-Szatan w swojej książce zawarła różne intymne szczegóły dotyczące swojego życia. Postanowiła wyjawić między innymi, jak doszło u niej do "pierwszego razu". Okazuje się, że by uprawiać seks, uciekła ze szkoły!

Intymne szczegóły z życia Kurdej-Szatan. Tak wyglądał jej pierwszy raz
Barbara Kurdej-Szatan (Instagram)

Barbara Kurdej-Szatan stworzyła książkę pt. "Jak to się stało". Nie brakuje w niej pikantnych szczegółów z życia celebrytki.

Zdradziła między innymi, że eksperymentowała z alkoholem i narkotykami. Ponadto aktorka otworzyła się na temat pierwszego seksu. Okazuje się, że jej mama była bardzo wyrozumiała w tych sprawach.

Z Kasią (starsza siostra Barbary) faktycznie było tak, że mama wyszła z inicjatywą, bo Kaśka miała osiemnaście lat i stałego chłopaka od dwóch lat. Mama zapytała ją po prostu, czy myślą o współżyciu. Poszła z nią do ginekologa, rozmawiały z lekarzem o zabezpieczeniu. Mama była liberalna, otwarta, a Kasia nie miała problemu, żeby szczerze o tym z mamą rozmawiać - podkreśliła Kurdej-Szatan w swojej książce.

"Nie zwierzałam się z tego"

Następnie celebrytka opisała, że pewnego dnia uciekła ze szkoły ze swoim ukochanym, by móc wspólnie przeżyć pierwszy raz.

Ja miałam trochę inaczej, czułam się niezręcznie, rozmawiając na te tematy. Po dwóch latach mojego związku z Łukaszem powiedziała: "Córeczko, jakbyście chcieli zacząć, to pójdziemy do ginekologa". Miała po prostu zdrowe i rozsądne podejście do sprawy. Czułam jej wsparcie, bo była tolerancyjna i rozmawiała z nami o seksie. Wiedziałam, że mogę na nią liczyć. Bardzo ufałam też Łukaszowi, dzięki czemu, kiedy przyszedł ten dzień, czuliśmy się ze sobą bezpiecznie, byliśmy podekscytowani i przejęci. Uciekliśmy z lekcji i stało się, ale nie zwierzałam się z tego mamie - wyznała Barbara we fragmencie książki, który cytuje "Super Express".
Zobacz także: Ostatnie rajskie rozdanie w "Hotelu Paradise"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić