aktualizacja 

Cichopek i Hakiel ustalili szczegóły. To nie potrwa długo

9

Rozstanie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela zaskoczyło wszystkich. Okazało się, że para planowała to od dawna, stąd szybko ustaliła wszystkie szczegóły rozwodu.

Cichopek i Hakiel ustalili szczegóły. To nie potrwa długo
Hakiel i Cichopek byli razem przez 17 lat (fot. Akpa)

Wiadomość o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela zaszokowała nie tylko ich fanów, ale cały show-biznes. Nikt nie spodziewał się, że tak, wydawałoby się, idealnie dobrana para postanowi się rozejść po 17 latach bycia razem. I choć od ogłoszenia informacji o rozwodzie minął już jakiś czas, wiele osób wciąż nie może w to uwierzyć.

Choć fani wciąż wierzyli, że partnerzy się zejdą, to jednak do tego nie dojdzie. Jak donosi "Super Express", Hakiel i Cichopek już złożyli odpowiednie dokumenty u prawników i podzielili swój majątek. Chodzi o dwa mieszkania – większe na Sadybie i mniejsze na Mokotowie. W weekend aktorka wyprowadziła się od męża i zajęła mniejsze mieszkanie.

Zobacz także: Zobacz: Najbardziej kosztowne rozwody. Mel Gibson stracił fortunę

Była para ustaliła także szczegóły opieki nad dziećmi. Cichopek i Hakiel będą się dzielić nią po połowie. Przez pierwszy tydzień dzieci zostaną z matką, w kolejnym z ojcem.

Ze względu na dobro dzieci nie zamierzają walczyć w sądzie. Marcin nie chce orzekania o winie. Zgodził się na wszystkie warunki Kasi. Najważniejszy jest dla niego spokój dzieci – zdradził "Super Expressowi" znajomy gwiazd.

Przypomnijmy, że Cichopek i Hakiel poznali się w trakcie realizacji drugiej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Pobrali się w 2008 r. Doczekali się syna Adama (ur. 2009) i córki Heleny (ur. 2013).

Media zdążyły już wyliczyć, że Cichopek po rozwodzie nie będzie miała żadnych problemów finansowych. Poza pracą w "M jak miłość" aktorka świetnie radzi sobie także jako prowadząca show "Pytanie na śniadanie" oraz instagramerka.

Autor: KDH
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić