Co się stało z Tomaszewską? Jest komentarz Nowakowskiej

19

Z pojawiających się plotek wynika, że Małgorzata Tomaszewska z dnia na dzień zniknęła z programu "Pytanie na śniadanie". Teraz do spekulacji nawiązała Ida Nowakowska. Jej słowa są niezwykle wymowne.

Co się stało z Tomaszewską? Jest komentarz Nowakowskiej
Małgorzata Tomaszewska, Ida Nowakowska (AKPA)

Debiut w "Pytaniu na śniadanie" Małgorzata Tomaszewska zaliczyła w 2019 roku. Po raz ostatni poranny program poprowadziła natomiast 4 kwietnia 2023 roku. Czy dziennikarka pojawi się jeszcze w "śniadaniówce"? Tego nie wiadomo. Jej ostatnie wydanie przejęła Anna Popek.

Teraz do zmian w "Pytaniu na śniadanie" odniosła się Ida Nowakowska. W rozmowie z Pomponikiem zapewniła, że ona i jej koledzy z pracy są przyzwyczajeni do roszad.

Jesteśmy przyzwyczajeni do zmian. "Pytanie na śniadanie" to chyba najbardziej dynamiczny program, jaki mamy w telewizji. Jest na żywo, trwa prawie cztery godziny, jest siedem dni w tygodniu, więc zawsze, kiedy są zmiany, to są emocje - zaznaczyła Ida.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Mikołaj Roznerski wprost. "Teatr mi zabrał połowę pensji"

Gwiazda uważa, że powrót Anny Popek wniesie do programu nową energię. Nowakowska spostrzegła, że tak naprawdę każdy prowadzący jest inny i przyciąga inną grupę odbiorców.

Wierzę, że osoby, które kierują "Pytaniem na śniadanie", które planują różne rzeczy w telewizji, podejmują wybory, które są zawsze dobre. Każdy z nas, tak mi się wydaje, jeśli chodzi o prowadzących "Pytanie na śniadanie" jest zupełnie inny, inni widzowie się z nim utożsamiają z taką osobą. Anna Popek też jest inna. Chyba nie można porównać jej do kogokolwiek z nas. Każdy z nas jest po prostu inną postacią i to jest chyba ciekawe - kontynuowała.

Ida Nowakowska pytana o utratę pracy

Ida Nowakowska usłyszała również pytanie o to, czy w związku z zatrudnieniem Anny Popek ktoś straci pracę w śniadaniówce.

Tego nie wiem. Nie będę też odpowiadać za wszystkich. My nic nie wiemy. Codziennie jak jesteśmy w programie i kiedy wykonujemy swoją pracę, to przecież nie wiemy, czy będziemy tam jutro. Z tego, co wiem, nikt się nie żegna z programem "Pytanie na śniadanie". Po prostu witamy ponownie Annę Popek - podsumowała.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić