aktualizacja 

Doda nabija się z Majdana i Rozenek. "Nie wierzę, że to zrobiłaś"

67

Radosław Majdan obchodził niedawno 50 urodziny. Była partnerka celebryty, kontrowersyjna wokalistka Doda, nie przepuściła okazji, by sobie z niego zażartować. Oberwało się także obecnej żonie byłego piłkarza, Małgorzacie Rozenek. Prześmiewcze wideo wywołało burzę w sieci.

Doda nabija się z Majdana i Rozenek. "Nie wierzę, że to zrobiłaś"
Doda zażartowała z byłego męża (AKPA, Instagram)

Dorota Rabczewska słynie nie tylko ze swojego dorobku muzycznego, ale także - a może przede wszystkim - z medialnych skandali. Doda związana jest z polskim show-biznesem już od 20 lat i wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Ostatnio znowu zwróciła na siebie uwagę internautów.

Doda nabija się z Majdana i Rozenek

Chodzi o nagranie, udostępnione przez znajomego piosenkarki Damiena Kobę na TikToku. Doda w niewybredny sposób zażartowała w nim ze swojego byłego męża Radosława Majdana.

Były piłkarz w ubiegłym tygodniu obchodził okrągłe 50. urodziny, co dla jego ex okazało się wspaniałą okazją dla wyśmiania jego wieku. Artystka nie powstrzymała się też przed wbiciem szpili jego obecnej partnerce, Małgorzacie Rozenek.

W filmiku Rabczewska wraz z dwoma młodymi mężczyznami odegrała komiczną scenkę w formule "głuchego telefonu". Trójka podawała sobie kolejno hasło, które dotyczyło właśnie "Perfekcyjnej pani domu".

- Rozenkowa zrobiła sobie usta - słyszymy na nagraniu. Gdy hasło dotarło do Dody, piosenkarka, zamiast podać je "dalej", krzyknęła do kamery: - Majdan jest stary!

Internauci nie mogli uwierzyć w to, co słyszą. Wideo wywołało lawinę komentarzy. Z większości z nich wynika, że "żart" Dody rozbawił jej fanów do łez. Wielu użytkowników TikToka spodziewa się, że film wywoła sporą medialną burzę.

"No i Doda złożyła Majdanowi urodzinowe życzenia w swoim stylu", "Nie wierzę, że to zrobiłaś", "Szukałam złota, znalazłam diament", "Hit, już widzę te nagłówki", "Ohoho! Wyczuwam III wojnę show-biznesową" - czytamy w sekcji komentarzy pod nagraniem.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Skąd się Mai Sablewskiej bierze potrzeba epatowania nagością?
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić