aktualizacja 

Żywieniowe triki Dody. Ma ciało jak 20-latka. Ujawnia, jak o nie dba

191

Doda nie bez powodu od lat nazywana jest jedną z najpiękniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Jej zgrabna sylwetka u wielu wzbudza zazdrość. Piosenkarka wreszcie postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć, jak dba o linię. Wcale nie katuje się "dietami cud".

Żywieniowe triki Dody. Ma ciało jak 20-latka. Ujawnia, jak o nie dba
Doda ujawniła swój sposób na zachowanie szczupłej sylwetki (AKPA, AKPA)

W kwietniu 2022 roku Doda zdecydowała się przyjąć zaproszenie do programu "Hejt Park". Piosenkarka opowiedziała Krzysztofowi Stanowskiemu między innymi o tym, w jaki sposób udaje jej się od lat zachować nienaganną figurę. Co jest sekretem Dody?

Figura Dody. Jak ona to robi?

Jak tłumaczyła Doda w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim, dawno zrezygnowała z posiłków zawierających cukier, laktozę czy gluten. W jej diecie dominują m.in. ryby, jajka, a także warzywa. Piosenkarka zachowuje ostrożność nawet przy spożywaniu popularnych owoców.

Nie jem cukru od wielu, wielu lat, nie spożywam laktozy, nie jem glutenu. Jem ryby, jajka, kaszę, orzechy, ryże, nasiona różne, warzywa. Także owoce, ale przez to, że są z fruktozą, jem je do godziny 14 – wyliczała Doda w programie "Hejt Park".
Zobacz także: Zobacz też: Najlepsze momenty Dody w show biznesie

Doda pilnuje również, aby nie spożywać posiłków na kilka godzin przed snem. Piosenkarka zdradziła, że stosuje taką zasadę praktycznie przez całe życie, jednak dopiero niedawno w pełni to sobie uświadomiła.

Ostatnio mi ktoś powiedział, że zupełnie nieświadomie całe właściwie życie robię tzw. okienko żywieniowe, czyli nie jem pięć godzin przed snem. (...) Robię sobie taki mały post codziennie – przyznała Doda w "Hejt Parku".

Piosenkarka pamięta o regularnym uzupełnianiu płynów, a napojem, po który sięga najczęściej, jest woda. Gwiazda zdradziła, że zdecydowała się na całkowitą rezygnację z alkoholu. Przy okazji poradziła fankom, żeby po ukończeniu 30. roku życia przestały nie tylko spożywać procenty, lecz także czerwone mięso.

Dużo, dużo wody. Odkąd przestałam pić alkohol, wszystko się zmieniło. Uważam, że kobiety po 30. roku życia nie powinny w ogóle pić alkoholu i jeść czerwonego mięsa. Alkohol bardzo psuje urodę – ostrzegała Doda w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim.
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić