aktualizacja 

Dramat Anny Lewandowskiej. Córka trafiła do szpitala

71

Bardzo niepokojące informacje przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych Anna Lewandowska. Trenerka personalna oznajmiła, że jedną z jej córeczek dopadły problemy zdrowotne. Z tego powodu musiała zmienić plany.

Dramat Anny Lewandowskiej. Córka trafiła do szpitala
Anna Lewandowska z córkami (Instagram)

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych sportowych par z naszego kraju. Oboje znajdują się na fali i nieustannie odnoszą kolejne sukcesy. Ich popularność wzrasta natomiast z minuty na minutę.

Lewandowscy są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Pokazują tam obrazki z życia zawodowego, ale i ze sfery prywatnej. Ostatnio Anna przekazała niepokojące wieści.

Jedna z córek Lewandowskich podupadła zdrowotnie. Media donoszą, że dziewczynka trafiła do szpitala, o czym świadczy choćby zdjęcie opublikowane przez trenerkę personalną.

Na migawce widać fragment jednej z jej córek. Dziewczynka leży w łóżku. Bardzo mocno przypomina ono to, które można spotkać w szpitalach.

Anna Lewandowska musiała zmienić plany

Lewandowska miała ściśle określone plany. Żona najlepszego polskiego piłkarza zamierzała promować aktywność fizyczną podczas wydarzenia organizowanego w Warszawie. Choroba córki sprawiła jednak, że musiała zmodyfikować założenia i skupić się na dziewczynce.

Jako ambasadorka programu SKS miałam dziś wspierać aktywność fizyczną dzieci na warszawskim Torwarze. Ale niestety los pokrzyżował nasze plany... To była ciężka doba. Na szczęście już wracamy do zdrowia. ZDROWIA NAM WSZYSTKIM ŻYCZĘ - napisała Lewandowska na Instagramie.

Anna Lewandowska nie ujawniła, co dokładnie się wydarzyło. Wszystko wskazuje jednak, że najgorsze już za trenerką personalną i jej córeczką. Żona czołowego polskiego sportowca wróciła już do domu i znów może cieszyć się spokojem. Być może za jakiś czas wyjawi, na czym polegały perturbacje zdrowotne jej córki. Na razie zachowała to dla siebie.

Zobacz także: Tak wyglądają chińskie wpływy w Polsce. "Uzależnienie sektora telekomunikacyjnego"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić