Dramat Britney Spears. "Druzgocący czas dla każdego rodzica"

7

Jeszcze do niedawna Britney Spears i Sam Asghari przygotowywali się do powitania na świecie wspólnego dziecka. Teraz para podzieliła się tragiczną informacją – piosenkarka poroniła. Niedoszli rodzice nie kryją rozpaczy: "straciliśmy nasze cudowne dziecko".

Dramat Britney Spears. "Druzgocący czas dla każdego rodzica"
Britney Spears i jej narzeczony Sam Asghari są zrozpaczeni. Piosenkarka poroniła (Getty Images, 2019 Patrick McMullan)

Fani Britney Spears kibicowali relacji swojej idolki z Samem Asgharim od lat. Byli zachwyceni, kiedy piosenkarka oświadczyła, że irański tancerz poprosił o jej rękę, a ona powiedziała "tak". Euforia nie miała końca, gdy okazało się, że para spodziewa się wspólnego dziecka.

Britney Spears poroniła. Piosenkarka i jej narzeczony są zrozpaczeni

Ostatecznie okazało się, że para będzie musiała jeszcze poczekać na zrealizowanie marzeń o wspólnym dziecku. Piosenkarka i tancerz wydali oficjalne oświadczenie, że doszło do poronienia na wczesnym etapie ciąży.

Z największym smutkiem ogłaszamy, że straciliśmy nasze cudowne dziecko we wczesnym etapie ciąży – cytuje treść wspólnego oświadczenia pary Pudelek.
Zobacz także: Zobacz też: Sądowe zwycięstwo Britney Spears. Przełom w sprawie ściągnięcia kurateli

Jak poinformowała Britney Spears i Sam Asghari nie kryją, że poronienie piosenkarki ich załamało. Podzielili się również z fanami radą, aby nie dzielili się z większym gronem osób informacją o oczekiwaniu na dziecko – oni popełnili ten błąd.

To druzgocący czas dla każdego rodzica. Może powinniśmy byli zaczekać z ogłoszeniem, aż będzie [ciąża – przyp. red.] bardziej zaawansowana, jednak byliśmy zbyt podekscytowani, by podzielić się dobrymi wieściami – czytamy w oficjalnym oświadczeniu pary.
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić