o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
SSŃ
|

Dramat na planie "Świata według Kiepskich". Aktorka przeżyła traumę

3
Podziel się

Gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" nie miała łatwego życia. Marzena Kipiel-Sztuka była świadkiem śmierci swoich dwóch partnerów. Jeden z nich zmarł na planie serialu. Traumatyczne wydarzenia doprowadziły ją do poważnych problemów ze zdrowiem psychicznym.

Dramat na planie "Świata według Kiepskich". Aktorka przeżyła traumę
Marzena Kipiel-Sztuka nie miała łatwego życia (AKPA)
bESMnArV

Marzena Kipiel-Sztuka szerszej publiczności znana jest przede wszystkim z roli żony Ferdynanda Kiepskiego w kultowym serialu "Świat według Kiepskich". Jej komediowa postać rozbawia widzów do łez, w rzeczywistości jednak życie aktorki nie było tak wesołe.

Los nie oszczędzał gwiazdy polskiej telewizji. Aktorka miała pecha szczególnie w miłości. Jej pierwsze małżeństwo z aktorem Konradem Sztuką rozpadło się po 10 latach, za co kobieta obwiniała głównie siebie.

bESMnArX

Tragedia na planie "Świata według Kiepskich"

Kipiel-Sztuka oddała się wówczas pracy w teatrze, gdzie spędzała większość czasu. W końcu na planie serialu "Świat według Kiepskich" poznała operatora Mariusza Piesiewicza, z którym się związała. Ich relacja była bardzo burzliwa. Para na zmianę rozstawała się i schodziła.

Finał romansu nastąpił nieoczekiwanie. W 2005 roku na planie serialu rozegrał się prawdziwy dramat. 44-letni Piesiewicz nagle dostał wylewu i zmarł w pracy. Jego śmierć była wstrząsem dla aktorki.

bESMnAsd

Kolejna trauma

Dwa lata później, kiedy kobieta zaczęła dochodzić do siebie po wstrząsających doświadczeniach, w jej życiu pojawił się kolejny mężczyzna. W 2007 roku Marzena Kipiel-Sztuka wyszła za mąż za Przemysława Buksakowskiego, pracownika stacji benzynowej.

Ten związek także zakończył się tragedią. W styczniu 2009 roku mężczyzna nagle zmarł. Zasłabł na ulicy pod blokiem partnerki. Lekarze jako przyczynę zgonu podali niewydolność oddechowo-krążeniową. Aktorka była załamana, tym bardziej że stało się to w czasie, gdy w ich związku zaczęło się układać.

bESMnAse
Jego śmierć zdarzyła się, gdy jako małżeństwo zaczęliśmy wychodzić na prostą. Kiedy miało być tak pięknie - powiedziała wtedy w jednym z wywiadów.

Depresja i problemy psychiczne

Dramatyczne wydarzenia sprawiły, że aktorka popadła w głęboką depresję. Kipiel-Sztuka otwarcie mówi o tym, że musiała wówczas zwrócić się po pomoc do specjalistów. Leczyła się w ośrodku pod opieką psychiatrów. Na szczęście w końcu udało jej się wyjść na prostą.

bESMnAsf
Nie obeszło się bez terapii, psychiatry, pobytu w ośrodku… Bez ludzi z mojego otoczenia, którzy cały czas byli przy mnie i wspierali mnie, nigdy nie wyszłabym z dołka - mówiła gwiazda.
Zobacz także: Izabela Janachowska wspomina imprezę u Joanny Przetakiewicz: "Wszyscy byli wcześnie zmęczeni"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESMnAsy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
pazdzioch
miesiąc temu
NO TO ferdek uważaj BO MOŻESZ BYĆ NASTĘPNY JAK NIE poJDZIESZ DO poŚREDNIAKA ....?
Rada
miesiąc temu
No cóż...ma pecha...
Marcinr
miesiąc temu
Dużo zdrowia i radości na codzień P.Marzenko, pozdrowienia dla Gienia.
bESMnAsz
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić