"Duże dzieci": Pamiętacie tych bliźniaków? Jeden z nich już jest po ślubie!

12

Choć program "Duże dzieci" zniknął z anteny TVP2 kilkanaście lat temu, widzowie wciąż pamiętają jego małych bohaterów. Wszyscy są już dorośli, tak jak słynni bliźniacy Maciej i Paweł Królowie. Co dziś robią wygadani bracia?

"Duże dzieci": Pamiętacie tych bliźniaków? Jeden z nich już jest po ślubie!
Bliźniacy Paweł i Maciej Królowie z programu "Duże dzieci" byli ulubieńcami widzów. Co robią dziś? (kadr z YouTube)

"Duże dzieci" to jeden z bardziej udanych formatów Telewizji Polskiej, który emitowano w latach 2005-2008. Program prowadzili Wojciech Mann i Katarzyna Stoparczyk, dziennikarze znani m.in. z trójkowej anteny. Był to jedyny w swoim rodzaju talk show, w którym zapraszane do studia osobistości musiały mierzyć się z pytaniami wyjątkowo bystrych i rezolutnych przedszkolaków.

W tym gronie wyróżniali się m.in. bliźniacy Maciej i Paweł Królowie z Kielc, których dociekliwe pytania nie raz wywoływały salwy śmiechu publiczności zarówno tej zgromadzonej w studiu, jak i przed telewizorami. Dwaj wygadani chłopcy znani z ekranu są już dorośli. Jak żyją dziś?

Zobacz także: Te programy kochała Polska. Zniknęły z anteny TVP

Maciej i Paweł Królowie mają 25 lat, a jak donosi magazyn "Świat & Ludzie", ich widoczne przed laty predyspozycje przełożyły się na późniejsze życiowe wybory. Bracia skończyli Międzyobszarowe Indywidualne Studia Humanistyczne i Społeczne na UW.

Paweł jest orientalistą, a Maciej został prawnikiem i pracuje dla Polskiej Akcji Humanitarnej. Co ciekawe, obaj fascynują się Iranem, a jeden z braci poznał tam nawet swoją żonę. W 2019 r. Maciej ożenił się z Tiną, studentką reżyserii pochodzącą z Iranu. Mieszkają w Polsce.

Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić